Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki sokat idegeskedett terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Lett valami következménye?
2014. júl. 30. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én. 29.héten majdnem megszültem, utána a mg citricii-nek és a sok pihenésnek hála, kihúztuk a 38.hétig. Ne idegeskedj!
2014. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én családi problémák miatt voltam feszült, rossz kedvű, rengeteget sírtam és most van egy nagyon sírós 8 hetes kisfiam. Nem mondom, hogy kizárólag emiatt van, de tuti közrejátszott benne. Csak remélni tudom hogy "kinövi".
2014. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

21 hetes voltam, mikor a 19 hónapos fiam agyhártyagyulladást kapott. Majdnem elvesztettük... Egy hónap kórház, ebből két hét az intenzíven, 6 nap lélegeztetőgép. A terhesség miatt az intenzív osztályra nem mehettem be, nem látogathattam. Közben engem is befektettek, félő volt, hogy a magzat is beteg. Az is benne volt a pakliban, hogy kihordom végig és akkor derül ki, hogy baj van: nem éli túl a szülést, vagy vele is mehetünk az intenzívre. Szóval miután a kisfiam meggyógyult (hál'istennek maradéktalanul) a terhesség hátralevő részét ezzel a tudattal csináltam végig, közben gyógyítgattam a kisfiam lelkivilágát... Azt hiszem ez épp elég stressz egy kismamának!

A kislányom 1-jén lesz kéthónapos és azt kell mondja, sose láttam még nála nyugodtabb babát!

2014. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én veszélyeztetett terhes voltam előző vetélés és a munkaköröm miatt.

A párom folyamatosan azzal piszkált, hogy menjek vissza dolgozni, mert így kevesebb lesz a pénzünk. Aztán fogta magát, és se szó se beszéd, elment itthonról. 6 órahosszát sétált a városban, még a rendőrséget is hívtam miatta, annyira féltem. 8 hetes voltam.

Kiválasztottam egy nevet, nekem támadt egy rokon, hogy ezt ők már 3 éve "lefoglalták". Nagyon rosszul esett. 18 hetes voltam

Sógorommal összekaptunk egy hülyeségen, és a saját apám engem hívott fel, hogy milyen vagyok...23 hetes voltam.

Nem lett jó vége. Mindenki támadott, piszkált.

2014. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én pánikbeteg vagyok, és félek mindenféle betegségtől,úgyhogy nagyon sokat idegeskedtem,pedig nem volt rá okom (de hát ez a pánikbetegség lényege, hogy ok nélkül félünk), de nem lett semmiféle következménye, csak nekem volt rossz :)Most 1 hós a kisfiam. :)
2014. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!