Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet problema a...

Szerintetek lehet problema a szeretkezestol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos mar volt egy vetelesem, es ezert a 12 hetig nem mertem szexelni. Mar a 14. hetet toltom, de orgazmus utan megfajdult az alhasam..par perc mulva elmult.

Szerintetek egyutt lehetek parommal? Lehet baj belole? Felek! Eddig a vizsgalatokon es uh-on nem volt semmi gond!

Ti hogy voltatok ezzel a temaval?



2014. júl. 30. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orgazmustól keményedsz, akkor hanyagold. Tudom, nem az igazi orgamzus nélkül, de a babád érdekében kibírható. Nálunk teljes szextilalom van, mert vetéltem már és ezért a 12. hétig nem ajánlotta az orvos, utána meg nyílni kezdtem. szóval utoljára akkor voltunk együtt, amikor összehoztuk a csemetét, és legközelebb akkor, amikor már szülés után együtt tudunk lenni.
2014. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, megfogadom a tanacsod...en is attol felek, nehogy elkezdjek nyilni. :(

Ez neked hogy derult ki?

Volt valami kovetkezmenye?

2014. júl. 30. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Rutinvizsgálaton derült ki, hogy nyílni kezdtem. semmit se éreztem. a dokim szerint az ülőmunkától. irodai munka. nem éreztem megterhelőnek. most mégis ágyba vagyok parancsolva. van még 4 hónapom és csak a wc-ig mehetek el...
2014. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj, hat akkor neked kitartast kivanok!

En se merek semmi extrat csinalni..amikor csak lehet fekszem, max a hazimunkat csinalom meg!:)

Remelem semmi gond nem lesz!

A terhesgondozas 11-en lesz csak. :(

2014. júl. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!