Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy tudattátok a...

Kismamák! Hogy tudattátok a párotokkal hogy kisbaba lesz?

Figyelt kérdés

Mi nagyon szeretnénk kisbabát, és sokat is beszélünk a dologról.Én kitaláltam azt,hogy 1-2 pozitív teszt után egyedül elmegyek nőgyógyászhoz, hogy biztos terhes vagyok-e, és ha igen, akkor nem hívom fel sikítozva a páromat, hanem veszek neki valami arra utalót, és ajándék ként becsomagolom neki. Pl egy kis cipő,vagy egy cumit.

Ő úgy gondolja,majd itthon lesz,mikor tesztet csinálok,és orvoshoz is eljön velem,de lehet hogy meglepi miatt egyedül csinálnám ezt, és ő neki csak egy kis becsomagolt ajándékot adnék át, esetleg valami kedves kis levéllel.

Szerintetek?

ti hogy mondtátok el?



2014. júl. 30. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz ötlet, de azért gondolj arra is, hogy a ha meglátod a pozitv tesztet akkor nem biztos, hogy ki fogod bírni, hogy ne mond el neki. nem hinném, hogy el tudnéád titkolni annyira hogy orvoshoz is még eljuss (az a pozi teszt után még kb egy-két hét).

Nálunk úgy volt, hogy én megcsináltam a tesztet, de a fürdőszobába a férjemet küldtem be, hogy nézze meg hogy kétcsíkos-e (gondoltam, hogy két csíkos lesz, mert akkor már késett az egyébként napra pontos menzim)

2014. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

sajna ettől tartok, hogy nem fogom kibírni, főleg hogy mindent megosztunk egyből egymással. Pedig nagyon jó lenne szerintem.

tudom hogy egy teszt még tévedhet, és nem akarom, hogy ő is beleélje magát,. hanem akkor akarom elmondani neki, mikor már orvos is azt mondja, hogy igen, van baba :)

2014. júl. 30. 17:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor visoznt a ppzi teszt után még két hétig úgy kell tenned, mintha semmit se tudnál. előbb nem is tudsz orvoshzo menni, mert nem látna semmit. Az a kérdés, hogy kibírod-e? Nem szólod-e el magad? De szerintem akkora ilyenkor az öröm, hogy úgyis máshogy viselkednél, és ha a párod kicsit is ismer, akkor smián kiszúrhatja, hogy valami van...
2014. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sé birod ki!!a kimaradástól kezdve még kb ket het mire az orvos mar látja..két hetig nem lehet kibirni..en is csak ket órat birtam magamban tartani..:))amugy egy jó erős pozi teszt nem téved!20hkm
2014. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

jó, lehet hogy nem bírnám ki, de az ötlet még mindig tetszik :D

Amúgy most fogom abba hagyni a fogamzásgátlót ( 3 évig szedtem) Szóval ha most nem fog megjönni rendesen, nem fogok egyből tesztet csinálni,mert kitudja mennyi idő amíg fogamzásgátló után meglesz a baba. Egyébként első babánk lesz, azért gondolkozok ilyen "trükkös" dolgokon :)

2014. júl. 30. 17:33
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

vigyorogtam mint a tejbetök :)

párom: miért vigyorogsz?

-mert annyira örülök neked!

-óó, már azt hittem, pozitív lett a teszted

-hát... az is :)))

:D nagyon titkolni nem tudtam, csak estig, hogy személyesen mondjam el. De a te ötleted aranyos, ha tudod annyi ideig leplezni :) Egy másik kérdésben olvastam még régen válasznak, hogy úgy közölték a rokonokkal, hogy egy képeslapba beleragasztottak egy kis tükröt, és alá: így néz ki egy nagypapa/nagymama/nagynéni stb. Na ezt is eljátszhatnád akár :)

2014. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

:)

Hát mi minden rokontól (sajnos) nagyon messze lakunk. Ha ott lesz az idő, hogy elmondjuk a rokonságnak, hogy babánk lesz, akkor azt biztosan nem telefonon, vagy interneten közöljük,mert nekem az személytelen, hanem képeslappal gondoltuk mi is :) Ez a tükrös dolog aranyos :)

2014. júl. 30. 17:44
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kiscipős dolog csak szerintem baromira elcsépelt? Persze, aranyosnak aranyos, de baromi unalmas. Ezen az oldalon már vagy 100-szor olvastam.


Ha férfi lennék, lehet nekem többet érne az, hogy elmehetek a párommal, és vele együtt láthatom meg először a kis embriót, mint az, hogy kapok egy becsomagolt kiscipőt....

2014. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
lehet hogy elcsépelt, de nincs még 5 gyerekünk, akiknél mindig ezt a dolgot vetettem be, mikor kiderült hogy terhes vagyok, szóval nem hinném, hogy annyira "unalmasnak" tartaná a dolgot, csak mert ezen az oldalon 'százszor' írták már.
2014. júl. 30. 17:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se fogod kibírni hetekig, mondjuk én nem is szeretem az ilyen teátrális bejelentéseket, de ez ízlés kérdése :)

Nekünk nem volt túl romantikus, lombikkal lettem terhes. A vérvétel előtti napon már szinte biztos voltam benne hogy sikerült, úgyhogy teszteltem egyet korán reggel. Rögtön kijött a 2 csík, bementem a hálóba, felrántottam a redőnyt és az orra alá dugtam hogy nézze. 

Első reakciója: Kicsit engedd már lentebb a redőnyt légyszi mert ebben a hirtelen nagy fényben nem látok semmit! 

Második reakció: 

- Dehát ezen nincs + jel, akkor nem sikerült?? 

- Szivem ezen nem + jelet kell látnod, hanem két csíkot. 

- ... 

- Látsz két csíkot? 

- Igen. 

- Akkor terhes vagyok!

2014. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!