Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pontosan tudja a...

Lilla970805 kérdése:

Milyen pontosan tudja a nőgyógyász megállapítani hogy mikor estem teherbe? Napra vagy hétre meg tudja?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért?Több pasival kavartál?:D
2014. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Az utolsó menstruációtól számolják. Nem tudja megmondani hogy pontosan mikor.

Miért? durva volt a buli?

2014. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
66%
Pár napos szórása van szerintem az eredménynek, de alapvetően elég pontosan, bár konkrétan nem tudom, de erre tippelnék. Amúgy ezt tőle is megkérdezheted és akkor konkrét, biztos választ kapnál :P
2014. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

A születési időd van a neved mellett??? 97-08-05


Nem kell több vasat tartani a tűzben és ha ez a helyzet húzzass gumit velük!!! Ennyi!!! :D

De végülis akkor már mindegy! :D

2014. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Az utolsó menszihez számolják a heteket,de ha pl később volt ovu akkor kisebb.

Nekem mondta is az orvos hogy majdnem 2 héttel kisebb,mondtam h tudom hogy később volt ovum.Következő uh-n lehet módosítja a szülés dátumàt.

Tehát az elején sacc/kb meg tudják mondani.

2014. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk belőtte napra pontosan a 6+5 napos uh alapján. Egyetlen este jöhetett szóba, amikor nem védekeztünk, így tudtuk, hogy mikor fogant. Menszeszhez nem tudta volna viszonyítani, mert több mint egy éve nem jött meg a menszeszem, amikor teherbe estem. De azt mondta a doki, hogy ritka eset, mert a legelején is van 1 hét szórás az időpontokban az uh méretek alapján, később pedig még inkább bizonytalan ez a módszer.
2014. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Napra pontosan azért nem, de +- 2-3 napos szórásban azért meg lehet állapítani.
2014. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Órára pontosan meg tudja mondani.
2014. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!