Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi egy tejes cappuccinot...

Napi egy tejes cappuccinot ihatok? 15hkm vagyok.

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A védőnő nekem annó azt tanácsolta, hogy 3 kávét nyugodtan igyak meg (nagyon alacsony volt a vérnyomásom végig, mindenki csodálkozott, hogy nem esek össze)
2014. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ihatsz
2014. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én több helyen is olvastam és a védőnőm is mondta, hogy napi 3 kávé belefér. Mondjuk én ritkán kávézom, nekem a 3 kávé soknak tűnik nagyon... :)
2014. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En a terhesseg eleje ota 3 tejeskavet iszok meg egy nap. Az elso terhessegemnel is igy csinaltam es egeszseges babam szuletett! :)

30hkm

2014. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, persze csak ha elotte is kaveztal (mondjuk ki kezdene el pont varandosam:-)). ha alacsony a vernyomasod, meg tobbet is. nekem reggel es delben kellett es ha ettol sem ment fel akkor innom kellet meg egy harmadikat is kora delutan. az orvos rendelte igy, mert alapbol nem erte el a 90et sem
2014. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabszem ***** válasza:
nyugodtan. én 2-t legalább megiszom egy nap. az első terhességemnél is 2-3 kávét megittam. 28 hkm
2014. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!