Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a gondom, hogy ti...

Reniimage kérdése:

Az lenne a gondom, hogy ti kismamák éreztetek olyat már, hogy nem egyszerre folyik el a magzatvíz, hanem csak időnként egy kicsi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor a Párommal együtt vagyunk, akkor néha van olyan, hogy kifolyik egy kicsi folyadék, de úgy, hogy csak annyit veszünk észre, hogy valami nagyon "tocsog". De nem érzem, hogy kellett volna mennem mosdóba, vagy bármi, hanem csak úgy hirtelen kifolyik, kb egy pici kupicás poháryi kb. Meg szoktuk szagolni, de nincs semmi vizelet szaga, inkább színtelen, szagtalan. A nyákdugóm is így esett ki, hogy az aktus után, a 38. Hét körül. Ez az első kisbabám, és hiába keresgetek ilyenekről, nem nagyon találok semmit az interneten sajnos.

39 hét 3 napos km



2014. júl. 31. 04:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,van olyan hogy nem egyszerre indul meg a magzat víz,mert a baba is tud úgy feküdni,hogy elzárja az utját,vagy fent reped meg.Mivel már ennyi idős babás vagy,bármikor megindulhat:)
2014. júl. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt tapasztalod hogy ilyen adagonként megy el a víz azt beszéld meb az orvosoddal.Amikor elkezd ekkora löketekben jönni az szülés.A babának kell a magzatvíz szóvan mindenképpen menj orvoshoz.Szerintem hiába nincs szaga ez vizelet.Nehogy fertőzést kapjál ha ennyire nyitva vagy hogy folyik a magzatvíz.
2014. júl. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, nem akarlak megijeszteni, de ha elment a nyákdugó szabad még szexelni, pláne, ha a vized is lehet hogy folyik?

Mert ha nincs nyákdugó, akkor elvileg nyitva vagy és a fertőzés veszély miatt nem tudom, hogy szabad-e. Minden esetre kérdezz rá, ha mégy dokihoz.

2014. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem így volt. Pontosabban szivárgott a víz, mivel csak megrepedt a burok. Este kezdődött és pár órával később kezdődtek az enyhe fájások 39+4naposan. Bementünk, hogy a magzatvíz szivárog e. Haza sem engedtek, befektettek szülőszobára. A baba másnap estére lett meg.
2014. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja a nyákdugóm azt hiszem 2nappal előtte esett ki.
2014. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, kiderült, hogy vizelet volt, mert elsején reggel 3 órán keresztül szenvedtem itthon a nagy fájdalmak miatt, aztán bementünk a kórházba gyorsan, hánytam meg volt lázam, aztán később kiderült, hogy nem volt burokrepedésem, így kiszúrták egy kampóval, ami nem fájdalmas egyáltalán, majd este meg is lett a picibaba, csak az a része nehéz, ameddig el nem éri a fejecskéje felét, a legtágasabb részét, utána már bele lehet jönni a tolsba, és a végén nagyon megkönnyebbültem, a placenta meg már nem is fájt, mert még ki voltam tágulva, így csak kihúzták belőlem :) nagyon édes kis baba lett :) ha bármi kérdésetek van, nagyon szívesen válaszolok rá :) 39+4 héten szültem :) mégegyszer köszönöm szépen mindenkinek :)
2014. aug. 7. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!