Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok eléggé fullado...

21 hetes vagyok eléggé fulladok allergia az orvos nem ad rá semmit mert kismama vagyok és nem lehet mit tehetek hova menjek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 04:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Tüdőgondozóban mit mondanak?


Biztos van valami, amit kismamák is használhatnak. Pl a sópipa.

Férjem asztmás, ez a fülledt idő őt is borzasztóan megviseli, egy hosszabb mondatot egy levegővétellel el sem tud mondani. :( Úgyhogy most sokat használja a pipáját, pedig évek óta elő sem vette.

El tudom képzelni, várandósan milyen borzasztó lehet.

2014. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy allergológushoz, mert biztos van tapasztalatuk és ismerik azokat a gyógyszereket amiket lehet szedni.A jóhírem az hogy én is allergiás vagyok és amióta szoptatok megszűnt.A hormonok és a szervezet változása miatt.Nem tudom hogy ha befejeztem a szoptatást újra jönnek e a tünetek.
2014. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elmentem magánban tüdőgyógyászhoz. Pulmicort Turbohalert kaptam (ezt adják a koraszülött csecsemőknek is a légzési nehézségekre), ezt terhesen is lehet használni. Amióta szedem már nem akarok megfulladni, rendesen kapok levegőt.
2014. júl. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el tüdőgondozóba, mert ha fulladsz, a baba sem kap elég oxigént! Fogsz kapni vmi. inhalálót. Én is kaptam, mert ilyenkor fontosabb a baba oxigén ellátása, mint az esetleges mellékhatása a spraynek.
2014. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én asztmás vagyok, de nekem lehetett használni a Ventolint, mert azt mondta a doki,hogy ha én nem kapok rendesen levegőt , akkor a baba sem
2014. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Coryzalia. A legjobb szer. Én is ezt szedtem kismamasag alatt.
2014. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hogy hová? Egy másik, de normális orvoshoz. Jársz terhesgondozásra, vagy a "kőrzetinél" voltál?

Azután van olyan, hogy allergológiai szakrendelés...

2014. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!