Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt természetes...

Terhesség alatt természetes az a folyás aminek a színe sárga, de sokszor sötétsárga, azonban tünetet (mint viszketés, égő érzés) nem okoz?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál azt mondta nincs gond. Azonban olvastam hogy a baktériumok komoly problémákat tudnak okozni. Nem vagyok nyugodt a színe miatt.. Köszönöm a válaszokat.
2008. aug. 5. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nézett az orvosod vizeletet?
2008. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, urológus elküldte a vizeletem tenyésztésre negatív a gomba és a baktérium is. (Voltak vese-húgyúti) panaszaim is. A nőgyógyász a hüvelyt csak megnézte.
2008. aug. 5. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor, ha negatív, nincs semmi baj. Terhesség alatt mindenféle állagú és színü folyás előfordulhat. Nekem is volt már sárga, volt már fehér, túrószerű és soha nem találtak semmit. Most viszont elég sötét színű és sajnos találtak is a vizeletemben vért. De ha Neked nem mutattak ki semmit, akkor ne aggódj. Mondjuk nekem más tünetem is volt, fájdalmas pisilés. Ne aggódj, boldog babvárást
2008. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszert kaptál rá vagy kúpot? Köszönöm a válaszod, boldog babavárást kívánok én is neked!
2008. aug. 5. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszert kell rá szednem, antibiotikumot.
2008. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!