Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kajaundor, állandó hányinger,...

Kajaundor, állandó hányinger, mondjátok, hogy nem vagyok ezzel egyedül?

Figyelt kérdés
Még csak 7 hetes múltam, de teljesen kivagyok. Állandóan éhes vagyok, de semmit sem kívánok, minden csak forog a számban és legszívesebben kihánynám. Nagyon el vagyok keseredve emiatt. Gyenge vagyok, mert nem bírok enni, állandóan rosszul érzem magam, sokszor sírok is. A ház fut stb. Más hogyan éli meg ezt, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2014. aug. 1. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam háromszor. :)
2014. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt.8 hétig tartott intenzíven,utána kezdett jobb lenni.Kitartást csak ennyit tudok mondani.Nekem a pufi bevált,meg a ropi.Azt rágcsáltam.
2014. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :)

Első terhességemnél a 6. héttől a 20. hétig hánytam napi szinten, akár többször is, émelyegtem, rosszul voltam. Aztán a 20. héttől, mintha elvágták volna.

Most 8 hetes terhes vagyok, megint a 6. héten kezdődött a hányás és az egész napos hányinger (pedig reméltem, hogy most megúszom), csak abban bízom, hogy most nem fog olyan sokáig elhúzódni. Nem bánnám, ha pár hét alatt lecsengene, mert borzasztó. Főleg így, hogy nem pihenhetek le, amikor akarok, hisz vagy egy 20 hónapos kiördögöm, aki nem hagyja anyát pihizni. :)

2014. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont így vagyok én is!:) Ma vagyok 7+4 hetes.

6. hét elejétől úgy érzem magam mintha másnapos lennék. Iszonyú fáradság tör rám délutánra, egész napos émelygés, kajából sok mindent kívánnék, de mire a számhoz ér felfordul a gyomrom... :/ Azt mondják ez később majd változik, hát remélem.:) Tegnap volt hasi ultrahangom, 10 mm az ülőmagasságunk, és dobog a szívecske. :)

2014. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát... én 32 hetes vagyok, még mindig hányok és mindentől undorodok. Szerintem már a szülésig így marad.:/ De általában elmúlik 11-12. hét körül, szóval kitartást!
2014. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A6.és a 12.hét között sírtam az elkeseredéstől,hogy ez a borzalmas rosszullét és szájíz már sosem múlik el. Naponta többször hánytam. Egyetlen egy dolog vált be,a mozgás. Ha hulla voltam is,elindultunk a párommal sétálni. Lassan,nyugodtan,zacskóval a kezemben :D. Mindig jobb lett utána! Aztán minden nap többet bírtam sétálni(furcsa, hogy ennek örültem,én,aki aktívan edzettem napi szinten előtte :D) és elővettem néhány torna DVD-t. Nem a rettentő ugrálósat,csak úgy lazán.20 perc mozgás több órás "nyugalmat" hozott. A 12.héten elmúlt a rosszullét,most a 17-en időnként visszajön. Megint csak a mozgás mulasztja el. Tudom,hogy nehéz,nekem is az ágyról lefordulni is iszonyú erőfeszítésembe került akkor. De az állandó rágcsálás csak korai hízáshoz vezet,észrevétlenül. Próbálj meg fehérjét enni,egy korty kefír,joghurt,egy csipet túró pl. A gyömbérről újabban bizonyították,hogy bár csökkenti a rosszullétet,egyes alkotói kapcsolatba kerülnek a fiúbabák tesztoszteron-hormonjával és a későbbiekben termékenységi problémát okoznak. :D Kitartás:*
2014. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is rettenetesen vagyok és ugyan a 2 éves lányom nagyon toleráns, (ma is felállt, átadta a kényelmes helyét és kérte, hogy vegyek be gyógyszert. :) de így is nagyon nehéz. :(((

Ráadásul a terhességem előtt leadtam 22 kilót, de mivel zabálnom kell, aztán meg attól vagyok rosszul már most sokat híztam. :((

Nem tudom mikor lesz vége, de a lányomnál nem volt ilyen durva. :(

Kitartást!!

2014. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!