Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt terhes es nem...

Valaki volt terhes es nem tudott rola?

Figyelt kérdés
arra ertem hogy kesett a menstruacioja de amikor elmnet az orvoshoz azt mondtak nem terhes es a vegen pedig terhes volt? Es semmi tunetei nem voltak !!

2014. aug. 8. 19:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elment *
2014. aug. 8. 19:02
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nem nagyon van. Általában mielőtt elmegyünk az orvoshoz tesztelünk, az is mutat valamit.

Az meg tényleg nem esélyes, hogy sem a teszt, sem a doki nem látja a terhességet.

2014. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem tudom de akkor miert kesik pl mindjart egy honapot ?
2014. aug. 8. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért a doki ritkán nézi el. Nem szedtél valami gyógyszert, ami megzavarhatta a ciklust? Bocs a következő kérdésért, de nem láthatlak. Nem vagy túl sovány/túl kövér? Mert attól is kimaradhat.

Ha másodjára is kimarad, menj vissza az orvoshoz. Akár terhes vagy, akár nem, mindenképp ki kell deríteni, miért maradt el.

2014. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem csak terhesség miatt maradhat el a menzesz. Több oka lehet. Ha továbbra sem jön meg, menj vissza a dokihoz, mert ki kéne deríteni, hogy mi lehet az oka. De ha a teszt is negatív, akkor nem valószínű, hogy terhesség miatt van.
2014. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal es tapintással is lehet érezni a terhességet..mikor voltal orvosnal ha kevesebb mint két hete biztos,h látszodnia kellett volna!masik dolog,h ezer mas miatt keshet vagy akar egy hónap ki is maradhat..ha tovabbra sem jön meg irany az orvos..akar ciszta is lehet
2014. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Cisztáktól is kimaradhat a verzes vgy valamilyen hormonalis problema miatt is. Ha sem a teszt, sem a doki nem igazolta a terhességet akkor valami mas bajod van.
2014. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, én jártam így! 6 hetes terhes voltam (utólag visszaszámolva), mikor elmentem orvoshoz, azt mondta, hormonzavarom van, írt fel gyógyszert, mert a mensim összevissza jött meg, illetve nem a megszokott volt. Természetesen, utána már egyáltalán nem jött meg, de más semmi terhességre utaló jelem nem volt. Nem mentem vissza vizsgálatra, mert nem vettem be a gyógyszert. Egyszer csak megmozdult félidősen, akkor derült ki terhességem.

Ez 20 évvel ezelőtt történt, akkor még nemigen emlékszem, hogy lettek volna tesztek, de 1 percig sem bánom, mert gyönyörű nagylányom lett, akit (tesóival együtt) imádok! :)

2014. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, és amit javasolnék neked, mivel az orvos válasza számodra nem volt megnyugtató. Vegyél egy tesztet. 1 hónapos késésnél elvileg kell kimutasson valamit. Ha negatív, és még mindig szeretnél tovább menni, akkor kérj terhességre irányuló vér- és vizeletvételt, + egy ultrahangot!
2014. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20 eve meg nem is volt mindenhol ultrahang..manapsag mar eszre veszik meg azt is ha csak egy tüsző van a mehbe..
2014. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!