Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babámat naponta úgy 4-5...

A babámat naponta úgy 4-5 alkalommal érzem mozogni, igaz, akkor elég erőteljesen rúgkapál. Aztán van, hogy órákig semmi. Ez így normális? 21 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ez teljesen normális dolog néha neki is kell aludni,örökké nem lehet viháncolni.Akkor van gond ha egy nap alatt egyátalán nem érzed hogy mozog akkor nem árt orvoshoz menni hogy megnézze nincs-e gond.Sok sikert.

Mi a harmadikat várjuk.

2008. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nincsen gond én 38hetes vagyok mégis van,hogy alig érzem.A férjem ha ráteszi a pocimra a kezét ő érzi én meg nem.Valószínüleg teh sem mindegyiket érzed meg de azt tudnod kell a babák 90%-át a napnak alvással töltik.üdv és jó babavárást.
2008. aug. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális. mi már 25 hetesek vagyunk mégis így van mint nálad és minden rendben. Szegénynek pihenni is kell valamikor. Én néha már örülök mikor nem ficánkol, mert olyanokat tud rúgni vagy nem tudom mit csinál :) hogy úgy érzem kiszakad a hasam!:) És tudom, hogy lesz ez még rosszabb is! Szóval nyugi!
2008. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is normális. Én 24 hetes vagyok, és én sem érzem egésznap mozogni. Vannak napok, amikor aktívabb, de van, hogy csak bejelentkezik néha. Ne aggódj, biztos lesz még olyan is, hogy egésznap meg sem áll.
2008. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kicsit megnyugodtam :) Ma reggel is bepánikoltam, mert tegnap este óta nem éreztem, de aztán most pár perce azért beköszönt :)) Annyira telhetetlen vagyok! :D
2008. aug. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!