Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges, hogy a baba...

Lehetseges, hogy a baba szivverese latszik pocakon keresztul?

Figyelt kérdés
16+5 napos vagyok,es ezt par napja vettem eszre. Ha fekszem,akkor latszik,egyertelmu szivveres utemre mozog a koldokom alatt,a kornyeken. Persze nem a levegovetelt hiszem ennek,es nem is a magzatmozgast,mert azt meg nem kifejezetten erzem. A parom ha ratapasztja a fulet a hasamra,akkor o is hall egyertelmien szivverest. Azt mondja,tutira nem az enyemet.
2014. aug. 13. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a hasi aorta, nem a baba szíve. Egy 16 hetes baba még amúgy is elég kicsi. Nekem sztetoszkóppal sem sikerült a baba szívhangját megtalálni, nemhogy szabad füllel...
2014. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor kerdezek meg masik butasagot: miert nem hallom akkor en a parom hasaban az o szivet? Mert szkeptikussagbol direkt meghallgattam a hasat,es semmit nem hallok,es a hasa sem luktet szemmel lathatolag ugy mint az enyem...
2014. aug. 13. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert terhesen sokkal több vért keringet a tested, mint általában. Dagadnak az erek. Szívverés, de a tiéd.

Tudod a méreteit a babádnak. El tudod képzelni, milyen pici szíve van. Hogy látnád kívülről?

2014. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az a te szívverésed. :) A babáét nem látni, és nem is hallani. Pláne nem ilyen fiatal korban, de egyébként a végén sem. Terheseknél mindig jobban látszik a lüktetés a vértöbblet miatt, de egyébként nekem nem terhesen is volt hogy látszódott ha úgy szaporább volt a pulzusom.
2014. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat,koszonom a valaszokat,ment a zold kez mindenkinek. Kenytelen vagyok akkor elhinni,amit irtok. Koszonom! :)
2014. aug. 13. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a babád szíve sokkal gyorsabban ver mint a tiéd, szóval ha a pulzussal szinkronban mozog a hasad, akkor az nem a baba szíve.
2014. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a saját szíved.
2014. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a sajat szived :)

Nekemis szabad szemmel lathato,ahogy luktet a hasam,a nyakam,a karom..a baba miatt ketszer annyi vert pumpal :) nagyobb a pulzusod is

21hkm ( ja,es meg mindig nem hallom sztetoszkoppal a babam szivet)

2014. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek is!
2014. aug. 14. 06:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasi aorta, mindig izgultam UH előtt-közben és a doki alíg tette rám az UH, mindig mondta, hogy érzi mennyire ver a szívem. A baba szívverése 2x olyan gyors, mint az anyáé.
2014. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!