Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hétnél járok, az ultrahang...

8. hétnél járok, az ultrahang kimutatott egy szabályos petezsákot, szívburokkal, de szívhang nélkül. Pár nap múlva kell visszamennem, hátha akkor már lesz szívhangja. Járt már valaki így? Lett végül baba belőle? Én nagyon szeretném ha sikerülne.

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 7+6 naposan már volt szívhang, de én tudom mikor volt peteérésem és emiatt ha akkor nem lett volna, akkor nekem már később se lett volna.

Lehet később volt nálatok a fogantatás és azért nincs még szívhang. Drukkolok ezerrel, remélem legközelebb már lesz szívhangja. Ne add fel amíg van remény.

2014. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 hetesen még petezsák sem volt, 9 hetesen még csak szívcső pulzálás. Akkor estem teherbe a doki szerint, amikor meg kellett volna jönnie. Nesze neked ciklus. :-)
2014. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!