Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevehetetlen terhesség?

Észrevehetetlen terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 hónapja nem rendszeres a menszeszem, vagyis valamennyi mindig megjön, de nem a normális folyamat, 1-2 napig barnás folyás csak, ez is 15-20 naponta :S nől a pocim, már van egy 3 éves lányom. Vettem tesztet, és egy csíkos lett (nem vagyok terhes). nem merek dokihoz menni. fogamzásgátlót nem szedek, de a férjem védekezik. mitől lehet ez? köszi 26/N

2014. aug. 18. 19:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként állandóan feszült vagyok, mindenen sírva fakadok, és egész nap csak aludnék :)
2014. aug. 18. 19:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kéthetetne van barna folyásod? Ez komoly hormongondot jelezhet, pajzsmirigyproblémát pl. Miért nem mersz orvoshoz menni? Én nem várnék a helyedben az orvossal.
2014. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mit jelent h a férjed védekezik? Megszíktással vagytok együtt? Mert az egyáltalán nem védekezési módszer és gy még az is lehet, hogy terhez vagy. Ha terhes vagy és van ez a folyás, az meg megintcsak bajt jelez. SZóval mindenképpen orvos!
2014. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán valamilyen hormon probléma okozhatja.

Miért nem mersz orvoshoz menni?

2014. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mersz orvoshoz menni? Biztos tudna segíteni, hamarabb kapnál segítséget és meggyógyulnál!
2014. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pajzsmirigy vizsgálaton voltam, elküldtek pjzsmirigy uh-ra, de nincs ilyen a közelbe, nem bírok elmenni, meg félek, mert a családba már volt pajzsmirigyrákos. Nagyon félek, hogy mitől lehet
2014. aug. 18. 19:58
 7/13 A kérdező kommentje:
igen, megszakitott együttléttel vagyunk együtt havi 2-4 alkalommal. de rosszul nem vagyok szinte soha, csak fáradtabb és érzékenyebb
2014. aug. 18. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos van a közelbe egy kórház, ahol végeznek ilyen vizsgálatot. Jobb, ha kétségek közt maradsz, és nem tudod mi a bajod? Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni! Menj el orvoshoz, de tényleg!
2014. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nődokihoz menjek szerintetek?
2014. aug. 18. 20:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Talán nem ártan egy endokrinológushoz eljutnod. és hormonokat nézetni. nem csak pajzsmirigyet (tsh, T3, T4), hanem mondjuk progeszteront is, mert annak a nem jó termelődési is okozhat ilyen barna folyást.

Van egy kislényod és fiatal vagy. Gondolj erre! nem hagyhatod kétségek között sem magadat sem a családodat. És ha nem akartok babát, akkor védekezzetek. a megszakítás csak azoknak okés, akiknél nem baj, ha becsúszik a baba.

2014. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!