Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 5 hetes terhes,...

Szkatus0621 kérdése:

Most vagyok 5 hetes terhes, ilyenkor mit nem lehet enni és inni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholt, drogot.

Nem beteg vagy, hogy diétázz, csak terhes...

2014. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Energiaital, sok kàvé :)

Alkohol , cigi , nyilván drog :) es a gyógyszerekkel is óvatosan .

2014. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Làgy tojàs,Brie és egyébb pasztörizàlatlan làgy és penészes sajtok.Én ezeket tudom meg a màr emlitettek termèszetesen.
2014. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ezekből volt amit tudtam!!Szénsavas üdítőt lehet??
2014. aug. 18. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Nyers hús, nyers tojás, alkohol, penészes sajt, minden más mehet, ami jól esik.
2014. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, persze, hogy ihatsz szénsavasat. Azért nem szokták javasolni, mert bánthatja a gyomrot, de ha bírja a gyomrod, akkor igyad nyugodtan.
2014. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!!Most akkor meg nyugodtam mert én sokat iszok szénsavasat!!
2014. aug. 18. 20:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindent ehetsz, ihatsz, amit eddig is. Még egy-egy pohár alkoholt is, és ehetsz tartárbifszteket is.
2014. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó: azért nem egészen....
2014. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

9-es, miért ne ehetne, ihatna bármit (mértékkel) mint ahogy eddig is és jólesik neki, ahogy a 8-as írta.

Én mindkét terhességemnél ugyanúgy táplálkoztam, mint előtte, mint írták előtte is nem beteg ilyenkor az ember csak gyereket vár. És én igenis ettem sajtot, nyers tojásos ételt stb. Ha ezekből is frissen eszel és nem a több napja állottból mi bajod lehet (igaz nálunk a nagyik házi tojást, és sok esetben húst adtak, tehát tudtam, hogy friss és nincs baja). Az első babóm is egészséges és most a másodikkal sincs semmi gond (36 hetes vagyok és pl az elején vagy napi fél -1 liter kólát is megittam, mert azt kívántam, most meg gyümölcsleveket iszok, mert az esik jól).

2014. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!