Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?...

KingCunyka kérdése:

Szerintetek terhes vagyok? Volt már valaki így szülés után?

Figyelt kérdés
4hónapja szültem...és azóta 1X mentsruáltam...kb akkor volt 1 hós a kislányom.Nem szopik hanem tápszert eszik 2 hetes kora óta...na szóval azóta nem jött meg...:S Mióta megszültem 2X voltunk együtt a párommal...Azaliat szedek,de még így sem engedtem meg h belém....mert"félek" hogy terhes leszek...De lehet h így is az lettem....ilyen lehetséges?
2014. aug. 19. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj, az pontosabb választ ad, mint hogy szerintünk mi van. Amúgy én azt látom, hogy túlparázod. Simán elképelhető, hogy még nem állt vissza a ciklusod, na meg szeded a fogamzásgátlót is, az is sokaknál teljesen megvonja a vérzést. Bár nem igazán értem, hogyha nem szoptatsz, akkor miért azáliát szedsz? Miért nem egy "normális" fogamzásgátlót? Az biztosabban is védene mint az azália.
2014. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért szedek Azaliát..mert ugye mint mondtam 2 hetes kora óta tápos...de viszont még utána volt egy pici tejem és nem akartam rendes gyógyszert szedni..és 3havisat váltottam.és még most fog elfogyni(6hetes vizsgálaton írták ezt föl).

Hát remélem h csak erről van szó....de veszek egy tesztet a biztonság kedvéért.

2014. aug. 19. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Cerazettet szedtem (hasonló az Azaliahoz) előtte már rendesen menstruáltam fél évig.Aogy elkezdtem szedni onnantól nem jött meg addig míg szedtem.
2014. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!