Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy tölcsérkép...

Mit jelent az, hogy tölcsérképződés? 23 hkm.

Figyelt kérdés
2 hete kinyílt a belső méhszájam,akkor vmi olyasmi volt a papíron,hogy 6mm-re defendált (bocsánat,ha nem jól írom,nem ismerem ezt a szót). Ma voltam kontrollon,de az én dokim nem volt,aki vizsgált pedig egy kőbunkó volt,azóta görcsölök,mindegy. Most az van a papíromon,hogy 5mm-es tölcsérképződés. Ez vajon mit jelent? Kérdeztem őt is,de mint aki meg sem hallotta,elviharzott,még az ajtót is nyitva hagyta,az asszisztens csukta be,mert ott álltam félmeztelenül..
2014. aug. 19. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Az 5mm tölcséresedés azt jelenti hogy a tágulat 5mm tehét annyira vagy nyitva.Azt nem mondta hogy szigorú ágynyugalom?Csak mosakodás,wc és feküdni kell.No szex!A Te dokid azt úgy érted hogy fogadott orvos vagy úgy hogy előzőleg aki vizsgált?Jó lenne ha konzultálnàl az orvosoddal hogy mi a tehendő fekvés stb terèn ha eddig esetleg nem beszèltetek erről.
2014. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!