Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után érezhetem a peteérést?

Figyelt kérdés

a párommal kisbabát szeretnénk, ez lenne az első. Abbahagytam a fogamzásgátló szedését,de tisztába vagyunk azzal, hogy lehet hogy hónapokat kell várni, amíg helyre állnak a dolgok.

Sokat olvastam utána, és írták,hogy mikor a méh kezd "helyre állni" az fáj, és van aki görcsölt is.

Nekem ma van peteérésem, és soha nem volt ilyen, de most délután görcsöltem eléggé, és még fehér folyásom is volt.

ez azt jelenti hogy ilyen gyorsan helyre állt minden?



2014. aug. 19. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezek lehetnek peteérés jelei. Én is megérzem, nekem tegnap volt. Előfordulhat, hogy tabletta után ilyen könnyen "helyre állt" a szervezeted. Nálam is így volt, az első tabi utáni hónapban már éreztem a peteérést és a mensim is normális volt. A doki azt mondta, hogy ez nagyon jó, mert könnyebben összejöhet a baba. Nekünk ez volt az első próbálkozós hónapunk, kíváncsian várom az első tesztemet :) (én már másfél éve nem szedem a tablettát, előtte 9 évig szedtem)
2014. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jaj, de szuper, reménykedtem hogy ez már az :)))

Remélem összejön nektek a baba :) sok szerencsét a teszteléshez :)

és köszi a választ

2014. aug. 19. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen :) Nektek is sok szerencsét!!
2014. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy a peteérésed érzed, én is a fogamzásgátló abbahagyása óta érzem. De ez még nem jelenti feltétlen azt, hogy helyre állt. Gyakori, hogy utána 1-2 hónapig van peteérés, aztán mégis leáll egy időre, vagy nem lesz rendszeres.
2014. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ahogy abbahagytam a gyogyszer szedését, az első probálkozásra összejött a baba. én nem éreztem ugyan a peteérést, én kiszámoltam mikor kellene együtt lennünk. szerencsénkre sikeült:)

kívánom nektek is hogy elsőre összejöjjön!

2014. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jajj de szuper! mi is már nagyon szeretnénk :) Köszi :)
2014. aug. 19. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Pont így volt nekem is, rögtön vissza is állt a 27 napos ciklusom! Ez tartott 3 hónapig, amíg el nem kezdtünk "élesben" próbálkozni! Onnan aztán volt nagy borulás.. :)
2014. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tegnap délelőtt együtt voltunk a párommal,és délután estére elkezdett a hasam görcsölni, de eléggé.

Szerintetek ez mitől lehetett? ma meg fel vagy puffadva, persze egész mástól is lehet, lehet csak összeettem valami olyat... nem tudom:\

2014. aug. 21. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még mindig a peteérés. Nekem az első eléggé elhúzódott. És utána is több napig éreztem a jeleket, nemcsak 1.
2014. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hétfőn volt peteérésem, azóta is szurkál alul...
2014. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!