Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok mit csináljak?

Terhes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
2hetes a magzat de nem tarthatók meg de nem tudok el menni abortuszra se mert nem vagyok képes hagyni hogy bennem fel darabolják a babát.kétsegbe esett vagyok(16.evesvagyok)

2014. aug. 19. 14:56
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%

Mindenképpen beszélj egy orvossal ha az anyukáddal nem tudsz.

/én is 16 vagyok

2014. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem darabolják fel benned a gyereket,tudsz beszèlni a szüleiddel vagy a fiú szülei tudnak segíteni?
2014. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Honnan gondolod hogy 2 hetes?Orvosnál voltàl?Vagy 2 hete ne jött meg?
2014. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
77%
2 hetes terhesség nem létezik...
2014. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem ... Mi az hogy " nem tarthatók meg" ? Meg miaz hogy 2 hetes MAGZAT ?

Írd le kicsit bővebben és érthetőbb en mi a baj..

2014. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Hát késik,rosszul lét,nem szünő éség érzet és a mestualciom utan 14.nap történt az h ki szakadt a gumi..

anyámnak nem mondhatom el nem azért mert meg ölne vagy valami csak nem jó a kapcsolatunk nem is beszelunk meg semmi apám meg sajnos nincs , baratom szüleivel meg most nem a legjobb a kapcsolatom

2014. aug. 19. 15:14
 7/37 A kérdező kommentje:
#5 komentelő : azt akartam ini hogy nem tarthatom meg a babát mert 16eves vagyok és ott a suli de meg ölni se és nagyon nehez lenne el mennem abortuszra.foleg anyámal
2014. aug. 19. 15:17
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Hàny napja késik. Csinaltàl tesztet ? Honnan tudod hogy 2 hetes terhes vagy, nem igazán mondunk ilyet.. De ha nem tudod megtartani ami elég valószínű ha nem áll melletted senki. Akkor mi az hogy nem mész abortuszra ? Akkor mi a terved??
2014. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Csak baratom áll melettem de ő azt mondja minden rendbe lesz de semmi se lesz rendbe..

hat mert 2hetel ezelott ki szakadt az ovszer

Nem tudom mit tegyek csutortokon veszunk teszte és meg csináljuk de én biztos vagyok benne hogy terhes vagyok.

1hetet késik

2014. aug. 19. 15:28
 10/37 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak ra stresszeltél ! Nem 100% hogy terhes vagy azert mert kiszakadt a gumi.. Nem kell az ördögöt a falra festeni! Késik mert ràparàztàl. Nyugi. Csinálj egy tesztet minél hamarabb. Az megmondja a tutit. De mar igy beállítani hogy 2 hetes a magzat. Nah biológia óra ?? 2 héttel ezelőtt kiszakadt a gumi. Ha terhes is lennél az nem igy működik az aktus után 7-14 nap a beàgyazódàs azután kezd el termelődni a HCG hormon amit a teszt kimutat es amitől a terhes tünetek vannak vagyis kb mostanában àgyazódott be. Vagyis legfeljebb 1 hetes terhes lehetsz!
2014. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!