Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb lett a petezsák?

Kisebb lett a petezsák?

Figyelt kérdés

Létezik az, hogy hasi uh-val és hüvelyi uh-val pár mm eltérés van?


Tegnap 10 mm volt a petezsák hasi uh-val.

Ma 8 mm hüvelyivel.

Egyébként szabályos a petezsák.


Ugye nincs baj?


2014. aug. 19. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy az orvos mennyire pontosan állítja be a korzort a mérésnél. Nyugi nincs semmi gond.
2014. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


De létezik az, hogy a petezsák ugye nem szabályos gömb alakú, így "elölről" (hasi) más oldal keresztmetszetét méri, mint "alulról" (hüvelyi)?

2014. aug. 19. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mérték kisebbnek az elején egy nap múltán. Nem lett semmi baj.

(Plusz mindig másfél-egy héttel kisebbnek mérték, pedig pontosan tudtam, hogy mikor "készült". Aztán a 12. héten pont akkora volt, amekkorának szerintem lennie kellett, majd a legvégére már két héttel nagyobbak voltak a méretei.)

2014. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi #3!

Én is pontosan tudom a "gyártási időt". :)

Tegnap pont annyi volt, amennyinek lennie kell. Mára meg hirtelen 3 nappal kisebb.

2014. aug. 19. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy honnan méri meg hogyan szerintem.

Nekem a saját dokim 8mm-t mért;2 nappal később ügyeletes azt írta a papírra 8x7mm.Mindkettő hasi uh volt.

Ezzel csak azt akarom mondani ha pl ügyeletes csak a 7mm -t méri akkor nekem is lett volna eltérés.

2014. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat!
2014. aug. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!