Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex terhesség alatt?

Szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Valóban biztonságos? (Semmilyen káros hatása nincs a magzatra?) A neten mindenhol ezt olvastam, esetleg saját vélemények..?

2014. aug. 20. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint, ha semmi probléma nincs, akkor semmi káros hatása nincsen. Ha esetleg szex közben vagy utána van valami gond, akkor orvoshoz kell fordulni és ő majd eldönti, hogy lehet szexelni vagy nem.
2014. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a végéig éltünk nemi életet, semmi gondot nem okozott, és problémamentes volt a terhességem. Amikor.terhességi cukros lettem, és panaszkodtam, hogy nem tudom, hogy fogom kibirni csoki nélkül, azt mondta a férjemnek, hogy minden csoki helyett szeretkezzünk egyet. A férjem erre annyit mondott, hogy doktor úr, ön nem tudja mennyi csoki belefér ebbe nőbe. Erre annyit válaszolt a doki, hogy akkor kösse fel a gatyáját. Ha káros lenne, akkor nem osztogatna ilyen tanácsot az orvosom, ebben biztos vagyok.
2014. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha a dokid nem szolt h ne akkor hajra.:)

mi előzőleg is majdnem végig együtt voltunk.Most is...:)

30 hkm

2014. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyi bizonyos, hogy esetenként a spermában levő prosztaglandinok méhösszehúzódásokat válthatnak ki, ami vetéléshez vezethet. Ez azonban statisztikai felmérésekkel nem igazolt vélekedés csupán.
2014. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...és ha még így is lenne, van gumi vagy kiszállás stb.
2014. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a terhességgel nincs semmi gond akkor lehet házaséletet élni. Én pl szex közben kezdtem el érezni, a biztonság kedvéért bent tartottak a kórházban pár napot,de nem volt a gond, az orvos azt mondta,hogy lehet ugyanugy szexelni,bármi nem mertünk.
2014. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egészséges babának ilyesmitől nem esik baja ami neked jó jó neki is:)
2014. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet. Én csak az utolsó két hétben passzoltam a témát, mert egyszerűen kényelmetlen volt. Daruval kellett felhúzni, semmilyen póz nem volt kényelmes, stb. Ott már a súly a hasamban akadályozott a legegyszerűbb mozdulatokban is és inkább nyűggé, mint örömmé tette a szexet. De a magzat szempontjából simán lehetett volna.
2014. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 21. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!