Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérvérsejtszám 12,8? Nagyon...

Fehérvérsejtszám 12,8? Nagyon magas?

Figyelt kérdés

18 hetes kismami vagyok.Vérvételeken ezt az eredményt kaptam. Orvosom szerint lehet megfázástól is. Minden más eredményem normális.

Olvastam hogy terhesen megemelkedik ez az érték.

Volt vkinak hasonlóan magas?


2014. aug. 21. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan magas.Tényleg egy kis megfázástól is megemelkedhet ennyire.Süllyedést és CRP-t néztek?Vizelet vizsgálat volt?
2014. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

CRP 15 -doki szerint normális

Vizelet tiszta

2014. aug. 21. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen.Van egy kis gyulladás a szervezetedben,mert 8 felett van a CRP-d.De ahogy írtad meg voltál fázva,akkor ez teljesen normális ebben a helyzetben.A Fehérvérsejtszám felső értéke 11,3,szóval az sem sokkal magasabb.
2014. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ditta323 ***** válasza:
Szia. Nekem is folyamatosan magasabb volt, mint a max. Nálam a 34. heti vérvételre már 16,7 volt. /folyamatosan növekedett a vérvételek során/. Amúgy doki se mondott rá semmit. Előfordulhat, hogy terhesség miatt ennyi az eredményed, nem kell aggódni miatta. 37hkm.
2014. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nem magas akkor magas ha kb 10 szerese már.
2014. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!