Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetük volt a 9 hónap...

Milyen tünetük volt a 9 hónap alatt azoknak a kismamáknak akik kislányt és milyen akik kisfiút vártak? Milyen ételeket kívántak a lányos és milyet a fiús anyukák?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az első vàlaszoló mintha a szàmból vette volna ki a szót!!!!!! Én is àllandóan fagyit, gyümölcsöt ennék, de azt bàrmilyen formàtumban! :) salàta, turmix, bàrmi jöhet! :) kislànyt vàrunk. Ja, és egy box tehetség!! :) 28 hkm
2014. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Első-utolsó: adtatok némi reményt :D Mindenki azt mondja ha ilyen jól vagyok akkor tuti, kisfiú. De lánynak drukkolok :) Én is fagyi-gyümi kombón élek. Talán jövöhéten má kiderül :)
2014. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az elso kisfiamnal az elso trimeszterben 1 honapon keresztul hanytam,csak paradicsomlevet tudtam inni(amit egyebkent nem szeretek) utana pedig a csokis kremes sutiket kivantam,a vege fele vizesedtem.

Most 23 hetes vagyok,az utolso uh-n kisfiut mondtak,semmilyen tunetem nincs es nem is volt,semmit nem kivanok kimondottan.

2014. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kisfiammal se hányás, se émelygés, édesség utáni vágyam viszont annál inkább volt, péksütin és csokin éltem (persze ettem normális ételeket is).

Most a kislánnyal a 14. hétig alig bírtam enni mert folyamatosan émelyegtem, eleinte a narancsot kívántam és mindent ami narancsos ízű, majd előjött újra a péksüti és nápolyis csoki mánia, a húst nem bírom megenni, csak nagyon ritkán, ha igazán a fogamra való. A hús látványától undorodom.

2014. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lànyos anyukaként semmi tünetem nem volt, se egy rosszullèt, se hányinger, csak az àlmossàg. Ételekkel, szagokkal kapcsolatban sem volt vàltozàs, nem kívàntam semmit jobban, mint azelött, semmilyen illatra nem voltam èrzèkeny. A hasam mèretèn kívül minden ugyanaz volt.
2014. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ditta323 ***** válasza:

Lányt várunk, de semmi tipikus tünetem nincs még most se a vége fele. Azt eszem, mint eddig se többet se kevesebbet, gyomorsavam sincs, és még a szerveimet sem akarja lerúgni :)

37hkm

2014. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!