Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha még nem menstruáltam és...

Ha még nem menstruáltam és szüz vagyok terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

De hetedikben majd tanuljátok az emberi szaporodást, ott ezeket részletesen elmagyarázzák.

2014. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha lefekszel egy fiúval, akkor lehetsz terhes, ha pont az első peteérés környéken feküdtök le.
2014. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
igen. Mária, lehetsz.
2014. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehetnél terhes, ha saját állításod szerint szűz vagy (hacsak ezt nem a csillagjegyedre értetted)?
2014. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még szűz vagy akkor nem lehetsz terhes :) Ha szűz voltál és a fiú berakta, és beléd élvezett, akkor lehetsz terhes úgy is, hogy még nem menstruáltál. Ennek egészen egyszerű oka van: lehet éppen pár hét múlva menstruálni fogsz(ezt előre nem tudhatod), tehát lehet épp akkor volt peteérésed. Csak egy tanács: ha még annyi idős se vagy, hogy menstruálj, akkor ne szexelj. Nem is értem, hány évesen kezdik manapság ezt a lányok?? 7-8 évesen?? anyám
2014. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első menstruáció előtt kb. 2 héttel megtörténik az első peteérés.
2014. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!