Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetek tanácsot?

Kérhetek tanácsot?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok. Terheség előtt is előjött az aranyerem de a reparon kenőcstől szépen elmúlt. A terhességem elején, hála az Elveit-nek, székrekedésem volt és újból kijött. Akkor próbáltam már a laevolac szirupot ami semmit nem segített, rengeteg barackot meg minden más gyümölcsöt ettem, rostosakat ittam, de semmi. Végül Stadalax gyógyszert vettem be amitől másnap sikerült a dolog, de görcsölt tőle a hasam, nem sokáig és nem volt túl vészes. Most megint ugyanitt tartok, már 1 hete nem tudom elvégezni a dolgomat és az aranyerem is fáj, hiába kenem reparonnal. Tudtok valami olyan gyógyszert vagy trükköt amitől eltudnék menni és nem kellene túlzottam erőlködnöm? A szilvától kezdve a barackig, a dinnyén, a müzlin és a joghurton keresztül már mindent ettem :(

2014. aug. 23. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez rettentő kellemetlen. Én is így jártam, és amikor már semmi sem segített, akkor többet vettem be a magnéziumból, mert az is hasmenés okoz. Na attól sikerült. Azt mondják az orvosokat azt nem lehet túladagolás, tehát ha sokat veszel be sem ártalmas. Az aranyérme meg próbáld meg,h veszel Lidocain kenőcsöt, zuhany után békének vele,arra rögtön ecsetelsz vatta segítségével Svédcseppet,majd arra rákensz Lioton gélt. (Liotont csak akkor menj rá,ha nem vérzik,mert annak a hatóanyaga helyein és csak jobban fog végezni. Nekem vérzett,úh. én Lioton helyett Sperti aranyérkenőcsöt kentem.)Plussz még más. dózisban lehet szedni a Detralexet, mondjuk én azt kihagytam, mert nélküle is jó volt. Ezt a gyógymódot proktológus mondta, szóval nyugodtan próbáld ki, nekem segített. 34 hkm
2014. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs a sok értelmetlen szóért, de nem tudom kikapcsolni ezt a t9 szövegbevitelt.... Szóval a Lioton hatóanyaga heparin.
2014. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az édesítőtől van mindig hasmenésem, pl. múltkor megettem 1 tábla canderel tejcsokit, 2 óra múlva hasmenésem lett. (ritkán eszek édesítőt, de elkapott a hév). Ilyen hatással van rám még az egészségesebb xillit, a nyírfacukor. Ha nem használod, akkor szerintem igyál meg egy jó kakaót xillittel, és hasmenésed lesz. Mert ha használod, a szervezeted hozzászokik, és pár hét múlva már nincs hasmenés. Mondjuk azért 1 ek. xillitt legyen.Nagyon kellemetlen, sőt rossz lehet, nekem csak egyszer volt ilyen, szülés után csak úgy engedtek haza, ha volt széklet a kórházban. Az utolsó napon a férjem már minden hatásosat behozott a kórházba, végül egyszerre ettem meg szilvalekvárt, barackot, az ebédet, gyümölcslevet, egy szendvicset, 1 óra múlva mentem wc-re.
2014. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is elevitet szedek es nagyon nehez tole a dolog,nekem is kijott az aranyerem!Viszont a terhesvitaminok hatasat uti a 3x1magnezium!De 3x2 is mehet ha nem megy a 3x1-tol.Es az egyeb gorcsokre is jo nagyon!En Sperti kupot es kenocsot hasznalok a kezelesre
2014. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Detralex vény nélkül kapható?
2014. aug. 25. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!