Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség korai szakaszában,...

Terhesség korai szakaszában, hevesebb szívverés és néha fulladok érzés normális?

Figyelt kérdés
Néha úgyérzem alig kapok levegőt és hamar elfáradok bármiben,a szivem mintha futottam volna kb olyan gyorsan ver,6-7hetes lehetek orvoshoz csak8.án megyek.
2014. aug. 23. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, plusz hőhullámaim vannak.
2014. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, nem is tudtam nagyon semmit sem csinálni. Felmentem a lépcsőn és már le is kellett ülnöm mert úgy éreztem, hogy kiugrik a szívem. De ez enyhülni fog, bár most is érzem ezt néha, de már nem olyan mint az elején. 28 hkm
2014. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fáradékony vagyok és nehezen kapok levegőt, 13 hetes vagyok. Ráadásul itt az 1 éves lányom, képzelheted, pihenni sem lehet mellette. :-)
2014. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

18 hetesen mentem le az üzemorvoshoz ugyanilyen panaszokkal. Amikor szóba került, hogy terhes vagyok, elmosolyodott, hogy jaaaa, akkor nincs baj, az ilyen műfaj.

A frontok nyomtak meg nagyon, nekem a kávé segített visszarendezni a vérnyomásomat.

2014. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez....En is 7hetes vagyok,teljesen normalis...sokkal tobbet kell pihenni es lassabban csinalni mindent
2014. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

elég lomha lajhár vagyok már igyis:D :(

de köszi szóval normális,elég rossz mondjuk hogy úgyérzem megfulladok:/ de reméljük enyhül

2014. aug. 23. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Panikroham esetleg?
2014. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális. A hormonok műve. Huhúúúú, és még mennyi mindent fognak művelni később :). Boldog gömbölyödést!
2014. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincs pánikrohamom:D csak ez a fulladásos hogy hamar levegőt akarok dolog van...és háth elég lusta lettem,félekis az elhízástól,demivel 1babát már elvesztettem sajnos így most pihenek minnéltöbbett
2014. aug. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!