Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet olcsó bababútort...

Hol lehet olcsó bababútort kapni? (pelenkázó, kiságy, gardrób)

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

én a bébiboltban vettem a kiságyat 10.000.- nem a legszabb, de a célnak tökéletesen megfelel. Vettem rá 3500.- pelenkázó lapot, sok helyet is spóroltunk így.

Ikeában egy sima komódot vettünk, fele annyi mint a "baba komód" :)

1hós b.a.

2010. jan. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ikeában 7500ft körül van a kiságy...+találsz ott matracot is hozzá 3000ft-tól(ha jó emlékszem) illetve a pelenkázó is pár ezer ft,tehát szerintem nézz utána,de nagyon olcsóbban nem kapsz sehol!
2010. jan. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Bababizományiban is érdemes szétnézni!Ki lehet fogni nagyon különlegeset!Én mindent ott vettem!Kiságytól,a fűrdőkád állványig mindent.Még a babakocsit is!
2010. jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ikeában olcsó és legalább ki is néz valahogy... nem lesz túl tartós, de amig kell kitart majd. ott kapsz egy csomó más kiegészítőt is, amivel feldobhatod a szobát és praktikus is.
2010. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha használt is lehet, akkor érdemes körülnézni az alábbi oldalakon is, pl: teszvesz.hu, vatera.hu, expressz, apronet, olx... Sok helyen fénykép is van mellette, vannak köztük újak is.
2010. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Én mindent az expressen vettem.
2010. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én a vaterán és a teszveszen vettem. Nézelődni kell, türelmesnek lenni, mert megéri. Nagyon különleges darabokat vettem, és a bolti ár töredékéért. Igaz használt, de egyikről se lehet megmondani. Nagyon szépek.
2010. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Mi innen rendeltünk, ingyen házhoz hozták. Bogi kiságyat választottunk.


[link]

2010. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is javaslom a tesz-veszt, vaterát. Érdemes várni, ne vedd meg rögtön az elsőt, mert nagyon sokféle van és szinte minden nap tesznek fel újakat. Én úgy jártam, hogy egyből licitáltam egyre ami tetszett aztán imádkoztam, hogy ne én nyerjem az aukciót mert találtam jobbat és olcsóbbat egy bababoltban a városban és inkább azt vettük meg. Érdemes szétnézni többször. Ha érdekel egyébként van használt pelenkázó lapom és matracom eladó. Sőt kiságy is van, 2x volt benne a gyerek, nem használja. Ha szeretnéd megnézni írj privit és küldök képet meg árat.

Minden jót!

2010. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!