Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Téli kismamák: Akinek télen...

Téli kismamák: Akinek télen lesz/volt nagy pocakja. Milyen kabátotok lesz/volt?

Figyelt kérdés
Alapjáraton új kabátot szeretnék venni, mert már tavaly szakadt volt a kabátom. December 23-ra vagyok kiírva, és ha akkora hasam lesz, mint lányommal volt, akkor hatalmas pocakra kell számítanom. Ő nyári baba volt. Lassan vennem kell kabátot a télire, mert beütött a rossz idő. Még pulóvert is kell vennem. Nem szeretnék túl sokat áldozni rá, mivel következő télen már nem leszek akkora. Gyalog megyek dolgozni, fél óra séta oda, fél óra vissza, így mindenképp kell kabát.
2014. aug. 25. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Az urad milyen nagyságú? Mert ha ő egy erősebb tipus nálad 2-3 számmal nagyobb termet, akkor érdemes ugymond neki egy jó téli Jackit venni a meglévő mellé, és igy összekötitek a kellemnest, a hasznossal. Az, hogy 2-3x fel fogod venni senkit nem érdekel. Kimosod, és már vissza tudod neki adni.Piros/sötétkék uniszex tipusú jackit.


A terhesség vége felé hordott cuccokat, amugy sem fogod tudni sokáig hordani. Mindössze 2 hónap a húzós.Aztán ujra vékony leszel.

2014. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy van neki nagyon jó kabátja, és annyival nem nagyobb, kövérnek kellene lennie ahhoz, hogy jó legyen a kabát.
2014. aug. 25. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen A szabású kabátot vegyél.Én simán hordtam terhesen az A szabású irha kabátomat és belefértem :) Pedig nem erre a célra lett véve.
2014. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szabású? Erről még nem is hallottam. Megpróbálok utánanézni, hogy egyáltalán itt elérhető e (nem magyarba lakom)
2014. aug. 25. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
én nagyon olcsón szereztem egy tök jó sportos tolldzsekit még amikor a lányommal voltam terhes. egy kínaiban vettem,de nagyon jó minőség. remélem most is jó lesz rám a végéig,december 10-re vagyok kiírva.
2014. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy gondoltam,majd valami simán bővebb kabátot veszek,mert a kismama kabátok baromi drágák ahhoz,hogy 1 szezont hordom majd.

Én február 13.ra vagyok kiírva,tehát egész télen kelleni fog...

2014. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!