Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CRL:3mm, és a doki szerint ez...

CRL:3mm, és a doki szerint ez megfelel 6+2 hetes terhességnek. Nem kicsi? Valakinek volt hasonló eredménye és minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Szabályos petezsákban szabályos szikhólyag, CRL 3 mm. Most nézem a táblázatokban, hogy már 5-6 mm-esnek kellene lennie, pedig a peteérésem tuti, hogy a 15. cn-on volt. De a doki azt mondta, hogy minden rendben, a mérete megfelel a korának. Akkor hogyan van ez. Szívhang szép látványos volt. Valaki hasonló cipőban?

2014. aug. 25. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szinte naponta nőnek 1mm-t.Szerintem 4 nap eltérés belefér.
2014. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem semmi baj vele, nekem 7+6 hetesen 11 mm volt ami a doki ultrahangja szerint 7+2 naposnak számít. Most voltam 10+3 hetesen, 32 mm és uh szerint 9+6 hetesnek felel meg. Úgy látszik 4 nappal le van maradva pedig én is tudom hogy középidőben volt peteérésem de doki szerint minden tökéletes :) Az uh is úgy írja hogy 9+6 hét+-6nap, szóval egy hét eltérés tuti belefér :)
2014. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó! Nekem 6+4 volt 3mm és szívhang se volt. Ne izgulj! Azóta már az enyém 35 hetes és jó nagy baba :)
2014. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

szerintem jo!

Nekem 7+0 volt 9mm :)

2014. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 26. 08:06
 6/8 Tulpe válasza:

Kedves kérdező!


Régi kérdés, de hátha olvasod...

Minden rendben volt?


Én 6+0 naposan voltam a dokinál, 2,4mm crl -t mért. Én is aggódom, mert ugyanúgy ahogy te is, a táblázatban mást látok,de az orvos szerint “akkora amekkorának lennie kell”.

2021. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, azóta 6 èves :) Boldog babavàràst!
2021. márc. 15. 07:42
 8/8 Tulpe válasza:

Köszönöm a válaszod! Megnyugtató!

Közben beszéltem a védőnővel is, ő is azt mondta, hogy ez a méret a korának megfelelő!


Örülök Nektek! 😊

2021. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!