Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak a két pozitív ovunapon...

Csak a két pozitív ovunapon tudtunk együtt lenni, sikerülhet így a baba? Írnátok tapasztalatokat, hogy volt e valaki akinek így sikerült?

Figyelt kérdés
Elvileg már felment a hőm, ugyhogy megvolt a tüszőrepedés.
2010. jan. 16. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak 1 napig volt pozitív az ovuteszt, akkor voltunk együtt, a negatív napon már nem.

12 nap múlva már a terhességi teszt is 2csíkos volt. :)

20 hetes kismama

2010. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anno mi is egyszer voltunk együtt "középidőben" (nem használtam ovu tesztet, hőmérőzést, csak nagyjából tudtam, hogy akkorra esett az esemény). Most a két éves lányom itt sertepertél körülöttem :)
2010. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont a peteéréskor voltunk együtt és most itt van a pocakomban, már 36+3 hetes.

Egyébként még egy hónapot akartunk várni, de valahogy félreszámoltam a napokat és pont az nap voltunk együtt.

Én nem hőmérőztem, stb., a ciklusom pontos volt mindig is, így nem volt nehéz kiszámolni, pé-kor nekem a petefészkem feszült is és volt tojásfehérjés folyásom is volt.

Szorítok nektek!

2010. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha minden rendben van es a babatok ebben a honapban szeretne megfoganni, akkor boven jo, ha a ket pozitiv napon voltatok egyutt. (Kulonosen az utolso pozitivon.)

Elmeletileg az utolso pozitiv es az elso negativ napon van a legnagyobb esely, mert tuszorepedes az elso negativ napon van. De a spermak jo sokaig eletkepesek, szoval a pozitiv naprol meg tudnak termekenyiteni.

Sok sikert!

2010. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!