Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetesen nem lesz baj ha...

36. hetesen nem lesz baj ha megvizsgál a doki, előre mondta hogy akkor készüljek fel mert lesz vizsgálat?

Figyelt kérdés

Félek mert már ugyan nem emléxem hogy volt e az előző terhességemnél, ilyen időben vizsgálat ,de nehogy beindítsa a szülést bár gondolom ha 36 hét 2 naposan születne sem lenne már baja!!??

Köszönöm előre is


2014. aug. 26. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy a legközelebbi találkozóra készülj úgy hogy le kell vetkőznöd. :) Nekem is mondja mindig a doki hogy legközelebb megvizsgál, úgy készüljek. Lehet, hogy az orvosok azt hiszik, hogy nem mindig megyünk frissen fürödve vagy ilyesmi és jófejségből szólnak, hogy ne érjen minket váratlanul. Amúgy szokás ilyenkor megvizsgálni a kismamákat mert már komolyan nézik a méhszájat. Szülést nem nagyon indítanak el ezzel. Mondjuk engem a szülésem napján szándékosan durván vizsgált meg a doki hogy jobban elkezdjek nyílni, de én akkor már úgy mentem be a kórházba hogy valsz szülök. Amúgy nem vizsgálnak vadorzó módra.
2014. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

36 hetesen vizsgált meg utoljára a doki, most vagyok 37+4 és még mindig egyben vagyok, ráadásul zárt méhszájjal.

De egyébként ha mégis megindulna nálad a szülés ennyi idősen már teljesen érett lenne a babád, már nem lenne korababa.

2014. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még soha nem mondta ,azért mondhatta mert ugy intézzem a gyerekeimet hogy egyedül tudjak menni!

Meg nem hinném hogy arra gondolt hogy nem fürdök le soha nem tudnék ugy menni !!

Tegnap is ugy készültem!!

Köszönöm a válaszokat

2014. aug. 26. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy beleszólok, engem jövőhéten fog megvizsgálni 30 hetes leszek, de kicsit félek, legutóbb 24 hetesen voltam és akkor elég kellemetlen volt a vizsgálat, a vége felé egyre kellemetlenebb lesz?
2014. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlenebb, mint az elején. Leszállni hatalmas pocakkal a vizsgálóasztalról sokkal kényelmetlenebb :)
2014. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!