Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 15-16. héten lányt...

Akinek a 15-16. héten lányt mondott a doki, annak valóban lány lett? Lány vagy fiú esetén nagyobb a tévedés valószínűsége?

Figyelt kérdés

Nagyon jó dokim van,megbízom benne, magánrendelőbe járunk, tehát profi géppel dolgozik. Nem az Ő tudását vonom kétségbe, pusztán érdeklődöm. Első babámnál már 12.héten megmondta, hogy fiú. Kisfiú is lett. Voltunk 4d-n is, ahol a hölgy ne merte biztosra mondani, mert takargatta magát. Egyszer sikerült a lába közé pillantani, akkor azt mondta, hogy semmit nem lát ami fiúra utalna, de azért nem meri 100% mondani, hogy kislány.

A saját orvosom hosszas vizsgálat után azt mondta, hogy szerinte kislány.

Igazából teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány, mindekettőnek örülünk nagyon. Csak én már 2x álmodta azt, hogy 2fiam van, meg a nagyobbnak is reflexből mondtam, hogy vigyázz a pocakomban az öcsire :) aztán mostanában 2x azt álmodtam, hogy kislány lesz :)


2014. aug. 26. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk 16. héten tippelt lányt a doki ócska sztk-s géppel, mert a szétvetett lába között nem látott egyértelműen fiúra utaló dolgot. azóta már 31 hetes vagyok, és a kukija nem nőtt ki. a 22. héten mondták biztosra.
2014. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 16 hetesen mondtak kislányt, de egyértelműen látszott, nem takargatta magát. Azóta már a 32 hetes UH-on is megerősítést nyert.
2014. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a lányokat nehezebb biztosra mondani, ott nagyobb a tévedési lehetőség. Nekünk a 16. héten mondták meg a kisfiam nemét, most elvileg kislányt várunk, a 17. héten mondták meg. Az orvos meg is mutatta a bizonyítékot. :) Azóta is többször látszott hogy kislány.
2014. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyik orvos a 17.héten nekem kisfiút mondott.

A másik orvos a 19.héten már kislányt mondott.



Mindenesetre nem mentem el 4D-re.

Úgy vagyok vele, hogy nem lettem se előrébb se hátrébb. Legyen meglepetés. :)


Ismerösömnek ritíg állították, hogy kislány.MÉG BUDAPESTEN IS! No 2 hete szült. Bálint lett a neve..ugyanis kisfia született! :)

2014. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat!
2014. aug. 28. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 17. hetig azt mondtak,hogy valoszinuleg kislany, de nem nagyon akarta megmutatni magat.Aztan a kovetkezo 2 alkalommal mar biztosan fiunak latta a dokim.21 hetesen voltam utoljara uh-n,most 24 hetes vagyok,a jovo heten megyek genetikai uh-ra(kulfoldon elunk,itt a masodik genetikait 21-25 het kozott csinaljak)Mar alig varom, hogy 100% legyen a neme,hogy elkezdhessek vasarolgatni.Sajnos csak ilyen keson kaptam idopontot,mert az osszes doki most nyaralt:(

Egyebkent minden ismerosom(en is) kislanyra tipleltunk,csak a kisfiam mondta,hogy kisoccse lesz:)

2014. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17.heten kisfiut mondott a doki(magan,jo geppel)

a 19.heten kislanyt(4D)

A 20.heten lehet fiu,lehet lany

Es a 23.heten kislany :-)


Most a 26.heten tartok,es vettem egy cuki feher rugdalozot. Ki tudja meg hanyszor valt nemet a dragank :)

2014. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 19. héten mondták meg hogy kislány, előtte azt mondta a doki hogy csak tippelni tudna.
2014. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!