Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha jóval halványabb a teszt...

Ha jóval halványabb a teszt csík az nem baj?

Figyelt kérdés

3 tesztet is csináltam mind hármon halványabb a tesztcsík de látszik.

Igazából az lenne a kérdésem, hogy minél fiatalabb a terhesség annál halványabb és ahogy telnek a hetek erősödik a tesztcsík is? vagy hogy van ez?

Lehet hülyeséget kérdezek. :)


2014. aug. 27. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A kontrollcsíknak mindig ugyanolyan erősnek kell lennie. A tesztcsík a HCG mennyiségétől függ, ami pedig a terhesség idejétől függ.

2 naponta duplázódik a HCG szint terhesség esetén, így igen, 2 nap múlva erősebb lesz, 4 nap múlva még erősebb.

Gratulálok!

2014. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valahogy úgy. Körülbelül 1-1,5 hét kell a tesztnek, hogy halványból teljesen erőssé váljon, persze nem törvényszerű. 5-6 hetes terhesség után meg aztán hiába növekszik a hcg, mert már eléri a max erősséget :)
2014. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A lányomnál 5-6 hetes voltam mikor csináltam a tesztet ott egyből kijött erősen a teszt csík.

Akkor még nem is vagyok 5-6 hetes terhes. Pénteken megyek dokihoz, de lehet korai lessz akkor még.

2014. aug. 27. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!