Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 napja késik a menstruációm....

8 napja késik a menstruációm. A teszt negatív. Érdemes még tesztelnem vagy inkább menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Bár itt azt olvastam sok helyen hogy nem érdemes korán menni méz nem lát semmit az orvos. Akkor most mit tegyek vajon?
2014. aug. 27. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj majd el orvoshoz, valószínüleg nem vagy terhes hanem valami hormon problémád van. Nekem 50 napos ciklusaim voltak, eleinte úgy örültem hogy késik, aztán folyamat negatívat teszteltem. Hormon problémám volt, kaptam gyógyszert és utána teherbe is estem.
2014. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindig 25 napra pontosan megjött eddig... akkor meg nézem hogy van az orvosom :-) Köszönöm a tanácsot!
2014. aug. 27. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Még várhatsz pár napot, azért 8 nap még nem olyan hosszú idő, de ha továbbra sem jön meg, és a teszt is negatív, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, más van a háttérben.
2014. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én voltam már így, kétszer. Egyik alkalommal se voltam terhes, az elsőnél simán 2 héttel később volt peteérésem a normálisnál, az orvosom azt mondta, nem baj, van ilyen, biztos sok a stressz vagy ilyesmi. A második egy vetélés utáni első ciklusban volt, kimaradt a peteérésem, akkor nem is jött meg magától. Szerintem várj egy hetet, ha addig nem történik semmi, orvos.
2014. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!