Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek babanemet a...

Tippelnétek babanemet a pocakom alapján légyszi?

Figyelt kérdés
16 hetes múltam a képeken, első baba. A 18 hetes genetikán talán megmutatja nekünk a nemét, akkor természetesen leírom nektek! Nagyon várom a tippeket! :-) <3

2014. aug. 28. 08:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

fiura tippelek én is:)

32 hkm(fiunk lesz nekünk is:))

2014. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én is fiúra tippelek!:)barátnőmnek ugyanilyen a pocakja és kisfia lesz:) boldog babavárást:)
2014. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az enyém is hasonló, szerintem neked is kislány lesz :)
2014. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú!
2014. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket; bő egy hét múlva lesz a következő UH, igyekszünk rábeszélni hogy ott mutassa meg magát :-) Mindenképp leírom hogy mi volt! Érdekes, én is teljesen fiút érzek; viszont annyira vágyom egy kislányra is, hogy csak na :-) A megérzéseim pedig eddig soha nem jöttek be :-) Nagyon kíváncsi vagyok!


A 13/15 -ös válaszolónak üzenném, hogy ez egy kedves játék, jó móka; aki nem szeretne ilyenben részt venni; nem is kell beleolvasni.

Bár nyilván ezt felesleges leírnom.... Én élvezem! :-) Kívánom hogy neked is mielőbb részed lehessen benne...

2014. szept. 2. 15:32
 16/19 A kérdező kommentje:
Kisfiú; teljesen egyértelműen látszódott; az orvos szerint is 100% :-)Köszönöm a tippeket!
2014. szept. 10. 23:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Van már egy gyönyörű gyermekem, én is vártam már besózott ovisként, hogy kiderüljön, fiú-e vagy kiscsaj, de akkor is igyekeztem minden ilyen jellegű tippet kiiktatni, mert nem kedvelem az ilyesmit. Ha sértőnek érezted, ne haragudj, ugyanakkor továbbra is úgy hiszem, hogy ezek a játékok valamelyest az éretlenségről adnak tanúbizonyságot. Nem vagyok túl vaskalapos, ne hidd, de orvos vagyok, és kiborítanak ezek a hiedelmek. Még egyszer: ha sértőnek találtad, elnézést.
2014. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
miért éretlenség ez? és az amikor uh képet tesznek fel? ez a pocak méret és kinézet alapján milyen nemű lesz a baba évek óta terjeng, amolyan népi szokás volt még mamám idejében.sőt előbb.én 24 éves kismama vagyok, de szerintem aranyos dolgok ezek, nem éretlenek. gondolom te orvosként és amúgy is elég konzervatív lehetsz, nem sértésként.:) kedves kérdező boldog babavárást én tudtam, hogy kisfiú:)
2014. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó :-) Én is ezt gondoltam; egyrészt megérzés, másrészt csúcsosnak látom a hasam; hiába kicsi még :-) Bejött :-)

Örülök nagyon hogy "megmutatta", így valahogy sokkal hihetőbb az egész; sokkal kézzel foghatóbb; és tervezgetni is könnyebb :-)


A helyreigazítást is köszönöm, bár a véleményem nekem sem változott. Szerintem pont egy orvosnak- akinek az emberrel is kellene foglalkoznia nem csak a beteggel (hús -hús)- kellene ezt tudnia; hogy egy kis empátiával sokszor többre lehet menni, mint nélküle. Egy mosoly, egy kis megértés nem kerül semmibe; viszont hamar híre megy hogy az illető milyen emberséges és szerethető (és ennek nincs köze a szakmaisághoz).

Én sem tartom éretlenségnek; inkább annak a jele, hogy valaki várja a babáját :-)

Egyébként 3 diplomás, több éve házasságban élő nő vagyok, bőven túl a 3. X-en. De csak válaszként írtam le...

2014. szept. 17. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!