Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam 26 hetes vérvételen....

Voltam 26 hetes vérvételen. Talán 5-10 perccel később lett levéve a vér mint 1 óra reggeli után.6.9 lett az eredményem. Elvileg 7.1-ig jó. Nem magas ez? Lehetett attól magasabb hogy nem ont 1 óra után lett levéve?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint tökéletes. Ha volt valakinek ilyen neki mit mondott a doki.
2014. aug. 29. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Cukorvizsgalaton voltal?mert a legtöbb helyen nincs 26.heten vérvétel..24.heten van cukorterheles..
2014. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem kellett menni. Kecskeméten lakom, itt kell 2. héten cukorvizsgálatra. Reggeli után egy órával kell elvileg levenni a vért, csak Nekem 5-10 perccel később lett levéve.
2014. aug. 29. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Reggeli utan??nalunk enni se lehet előtte ..es cukrosvizet kell innunk es ket orat bent tartani a cuccot mert erős a keztetes,h kihanyd(legalabbis nekem)es utana megint vert vesznek..az erteknek itt terheles utan(az a cukros viz) 7folott szamit magasanak..de te meg etkezes utan voltal szal elmeletileg normalis az erteked..de szerencses vagy,h nem kell ilyen szörnyű vizsgalaton teszt venned:))
2014. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

24-26 hét a terheléses vérvétel ideje, most az, hogy ő 26 hetesen volt, felesleges kötekedni, mert teljesen mindegy.

Én hallottam már erről a "reggelizős" vérvételről, mármint hogy már alapból úgy kell menni, hogy otthon megreggelizik az ember. Mondjuk elég pontatlan vizsgálat, de ez van. Nálunk is a cukros víz ivás, és utána 2 órával van az ismételt vérvétel, de ez helyenként eltér.

Szerintem a 6,9 nem sok, a 7,1-es határ szerintem a 2 órás vérvételre vonatkozik, 1 órával utána normális, hogy magasabb. De még így is határon belül vagy.

2014. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó senki nem kötekedett..szerintem neked flesleges masnak a valaszalra reagalni..főleg ha nem tudsz szöveget ertelmezni!!mint latod a kerdező a kerdeseb nem irta bele,h cukorvizsgalaton volt ,nyilvan ezert kerdeztem meg,h arra gondol-e??
2014. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudok szöveget értelmezni. :) Nekem egyértelmű volt a kérdés leírásában, hogy terhelésen volt a kérdező.
2014. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én azt hittem amúgy csak ilyen reggelizős cukros vérvétel van mindenhol és csak akkor csinálják meg a cukros-vizes terhelést ha az nem jó... Na mindegy. Szerintem is pontatlanabb az eredmény is. Meg igazából dokija válogatja, hogy ez még jó érték-e... Érdekesen van ez kitalálva... :)
2014. aug. 30. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!