Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+6hetesen már nem kellett...

5+6hetesen már nem kellett volna szívhangnak lennie?

Figyelt kérdés
Tuti,hogy a ciklusom 9.napi aktusbol lett baba,ovu ugye ra 1-2 napra lehetett,nem félidőben.28 naposak a ciklusaim.csak petezsákot szikhólxaggal látott a doki,de embriot meg nem.2het mulva megyek vossza.
2014. aug. 30. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Abszolút normális. Millióból egyszer látják már ilyenkor. Nincs okod az aggodalomra!
2014. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy 4-5 hetes lehetek.pedig ugye elvileg a 6tölteném..
2014. aug. 30. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kellett volna lennie, ne izgulj.
2014. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

En 4hetesen mentem,kicsit koran de a ferjem annyira izgult,hogy kikonyorogte. Csak megvastagodott mehnyalkahartya volt. Egy het mulva kontrollon petezsak,szikholyaggal. Ket mulva 7hetesen petezsak,szikholyag,embrio szivhanggal!

Ne aggodj,koran mentel! :)

23hkm

2014. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de ne azt nézd h. melyik aktusból lettél terhes hanem az utolsó mensi első napját az alapján számol a doki is!

aztán majd ha nagyobb lesz u.h-n úgyis pontosítanak

2014. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a nemvár elött 4 nappal már volt pozi tesztem. 6 hetsen mentem orvoshoz meg ultrahangra. akkor még nem volt szívhang. 8 hetesen kellet ujra visszamennem, akkor már volt szívhang és a baba és nöt:)

én is napra pontosan tudtam a fogantatást, mégis így alakult.

légy türelmes, minden rendben van:)

2014. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baj nincsen:)

Én először 6 hetesen mentem uh-ra, 8mm petezsák ennyi..

Aztán legközelebb 8 hetesen akkor már volt szívhang is:)

Most meg már a 25.hetet tapossuk:)

boldog babavárást:)

2014. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!