Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hányadik hétig tudtátok...

Ti hányadik hétig tudtátok hordani a saját farmernadrágotokat? (csípő fazonra gondolok)

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm a 19. hetet,még fel tudom venni,a combomnál és a fenekemnél nem kisebb,bár hasban már egy kicsit szorít,szóval ha felveszem,már nem gombolom be,csak az övvel húzom olyan szorosra hogy kényelmes legyen.
2014. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18 hetesen kezdtem kismamanacit nézni, s 22 hetesen vettem fel először... 16 hetesen még senki meg nem mondta, hogy babát várok, én sem éreztem, hogy szűk lenne a nadrágom, 18 hetesen is inkább a tudat miatt vettem kismama nacit, hogy legyen...
2014. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 17hetes vagyok,1hete még fel tudtam venni,de már szorította a hasam!Elég vékony típus vagyok,és jól látszik a hasam is,azt mondják,17heteshez képest nagyobb!Persze,mindenki más!
2014. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem végig jo volt, szülés után abba jöttem ki. mondjuk én plusz 3 kg-val mentem szülni, körülbelül -7kg-val kevesebb voltam a terhességet megelözö sulyhoz képest.
2014. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18 hetesen már kényelmesebb volt a kismamanaci.
2014. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is végig tudtam hordani a rendes nadrágaimat, bár azért vettem kismama nacit is, csak, hogy legyen, ha már nem lesz jó a rendes. Én 2 és fél kg-ot híztam csak terhesen, így én is kevesebbel jöttem haza, mint amivel kezdtem a terhességet.

Amúgy nekem elég nagy hasam volt, de a csípőnadrágjaim mind a pocakom alatt voltak, így mindegy volt, hogy mekkora a hasam éppen.

2014. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16 hetesen már egyik nadrágom se volt jó. Terhesség előtt nagyon nagyon lapos hasam volt. Első trimeszter vege fele kezdett szorítani nyomni a nadrág. Akkor kezdtem gomhelyett csak osszehuzni a nadrágot gumival, aztán vettem kismama nadrágot.
2014. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már 9 hetesen sem tudtam hordani, nagyon kényelmetlen volt hogy nyomja a gomb és a varrás a hasam. Utána meg már be se tudtam gombolni :)
2014. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En tavaly juniusban lettem terhes nyaron leggingseket hordtam tunikaval de szeptemberre mar vettem kismamanacit.a h&m ben volt vmi akcio h a masodik fel aron volt azthiszem.igy vettem kettot kulonbozo meretben.ez vegig kibirta:-)ugye nem volt nagy hideg sokat jartam vastag kismamaharisnyaban es szoknyaban.nekem mar 9hetesen tagadhatatlan volt a hasam.:-)
2014. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok es a nadragaim 90%-a meg szerencsere jo ram,pedig szepen no a hasam.Csak akkor kell kigombolni,ha alacsonyan ulok, pl az autoban hosszabb tavon mar valamelyik zavar,vagy ha a foldon ulve jatszok a nagyfiammal.Kismama nacit nem fogok venni,az elso terhessegemnel volt,es egyaltalan nem szerettem.Inkabb kigombolva hordom majd a nadragokat hosszu felsovel,vagy leggings tunikaval,kotott ruhaval.
2014. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!