Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, mindent...

8 hetes terhes vagyok, mindentől undorodom, de egyfolytában éhes vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 1,5 hete folyton hányingerem van, mindentől undorodom, viszont éhes vagyok (nem hányok, csak az inger kínoz). Próbáltam a kkólát, gyömbért, kekszet, gyümölcsöket...pár percre hatnak, de utána megint rosszul vagyok. Tippek??

2014. szept. 1. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban ami bevált az a sajtos pogácsa:)
2014. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hú ezt nagyon átérzem, sajnálom, ez borzasztó...Nekem a ropi, chips segített kicsit és a kóla :( De mivel általában délután kezdődött 5-6 óra felé ezért mikor hazaértem inkább lefeküdtem aludni.
2014. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kiwi kóla csillapította és a ropi.
2014. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a narancs és a mandarin, egy két kg is lement egy ideig naponta. másra ránézni sem bírtam. addig volt csak jó, ameddig ettem, úgyhogy ettem folyamatosan meg facsartam a levét aztán 10-11. héten, mint amit elvágtak, elmúlt az egész rosszullét.
2014. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :) Én eddig a banánt nyomtam magamba, de akkor megpróbálom a narancsot is. A ropi nálam sajnos csak 2 napig vált be, utána égett tőle a gyomrom...
2014. szept. 1. 22:58
 6/6 A kérdező kommentje:
A narancs tenyleg egesz jol bevalt! Plusz talaltam egy masikat is: olvados rago, a malnas es a cseresznyes egesz jol megszunteti ezt a rossz szajizt es gondolom ezaltal a hanyingert is!
2014. szept. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!