Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez már ugye...

Szerintetek ez már ugye terhes pocak? Csak mert azt mondják 12. héten még nem látszik semmi.

Figyelt kérdés

[link]


:)


kb 50 kg vagyok.


2014. szept. 1. 20:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és első baba
2014. szept. 1. 20:03
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, látszik, hogy van valami, én annak mondanám. De az is igaz, hogy ha olyan kaját eszek, én képes vagyok ennyire felfújódni :D

Gratulálok :)

2014. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Egyébként pont az első kép készítésénél puffadtam.. :)
2014. szept. 1. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, terhes pocak. Nekem is volt mindkét csemetémnél már a 12. héten, szrintem alkattól függ hogy kinek mikor látszik.
2014. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az, nekem is látszott már a 12. héten. Én teltebb alkat vagyok, első baba, mégis szépen kidudorodott a méhem. Azóta már csúcsosodik a hasam. 15 hkm
2014. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Nem adnám át neked a helyem a buszon, ha látnék egy ekkora kis hasat. Van, akinek egy nagyobb gyrostál után ilyen.
2014. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez már terhes pocak. Grytulálok:)
2014. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vedd ki a piercinget a köldöködből,mert baj lehet belőle!
2014. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Én is gratulálok a kismamáknak, anyukáknak. A gyroszosnak meg jó étvágyat!

Mi baj lesz a piercingtől???

2014. szept. 2. 17:28
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

4,12 most 26 hetesen :)

Szerintem szépen kerekedik a pocakod! Én 54 kilóval kezdtem, az első 12 hétben fogytam 3.5 kilót a sok hányástól, most 26 hetesen járok +6 kilónál! A piercinget én kivettem rögtön , de orvos is rád szólhat hogy nem kellene(én azt nem vártam meg :)) De lehet kapni olyat amit ilyenkor is bent lehet hagyni, csak szerintem ha orvoshoz mész érdemes kivenni még azt is! De ahogy Te érzed! Én mára már tuti nem viselném el hogy bent legyen mert feszül így is eléggé a hasam nem még ha a piercing is bent lenne :)

Szép babavárást!

2014. szept. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!