Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, terhesség korai...

Kismamák, terhesség korai szakaszában ételundor-rosszullétek, mennyire normális hogy alig akarok enni?

Figyelt kérdés

7-8hetes lehetek hétfőn megyek elöszőr orvoshoz.

1-2Hete alig akarok ennni,úgyérzem kikészül a gyomrom..

ha valamit megkívánok eszek bellőle egy keveset aztán nemkell több.Hányni még nemhánytam de erőteljesen hányingerem van és sokszor futok hogy most tuti.Néha a köhögés csuklás is rásegít.És többször kapkodom a levegőt

Nemtudom mennyire normális mindez,inni azért iszok.

Első baba,vagyis a második mert sajnos az első elment de ő vele anno a 8.héten vetéltem el barnázással-hematóvával és vele nemis volt tünetenem szinte.


2014. szept. 2. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos teljesen normális. Reméld, hogy a 10.12. héttől ez változni fog.
2014. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:/ háth remélem..A babámért kibirom bár már jobb lenne ha a karjaimba tudhatnám :$:) Izgulok a hétfő miatt is nemakarok rosszat látni a monitoron ..nemtudom hogy viselnék még1pici elvesztését.De próbálok a legjobbra gondolni,mert első vetélésemnél teszt utáni 4.héten már a műtéten is túlvoltam:(

VIszont ezek a tünetek..olyan mintha élőhalott lennék,és főzni is alig birok a szagoktól

2014. szept. 2. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 16. hétig tartott, sokat fogytam is, nem volt ezen kívül semmi gond a terhességgel, sőt, makkegészséges, közel 4 kg-os babánk született. :) Kitartás, ha mocorog, nem lesz ennyi a stressz.
2014. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút normális, nézd itt vagyunk mi, sorstársak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Én 4 kilót fogytam az első 3 hónapban, most lábadozok kifelé, néha már jóízűen eszem.


16 hkm

2014. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dejóneked már nagy a babód:$

Énis várommmár hogy hétfőn meg nyugtatót lássak a monitoron és hogy nagyobblegyen már

2014. szept. 2. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!