Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajúdás vagy jósló?

Vajúdás vagy jósló?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, 2 napja is volt már egésznapos 20 percesem de lehet a front szórakozott. Ma elmentem dokimhoz akii nem volt bent. A nyákdugom 2 hete távozott. De ma is volt a bugyimon egy kocsonyás nyákdugó darab. A derekam borzalmasan feszit és 15 percenként fájdogál a pocakom is. Múlthéten doki azt mondta csak 10 percesekkel menjek be. Szerintetek ez most megint jósló? Tegnap iszonyatos hasmenésem volt (bocsi) és ma meg hányingerem is van olykor olykor

Első baba lesz! Köszönöm a válaszokat előre is



2014. szept. 2. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

ha lezuhanyzól meleg vízben és elmúlik akkor az csak jósló! ha nem múlik akkor igazi fájás. ha távozott a nyákdugó akkor már közel a szülés.

könnyű szülést kívánok majd:)

2014. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat nekem is azt mondtak hogy 10 percesekkel menjek be ... Aztán ugy indult higy 6 perces :D 4-5 fajas után mar 5 perces.

Na mindegy, nekem szules elott volt pár napig hasmenés. A szules előtti napon pedig alig tudtam járni annyira fajt a derekam. A nyàkdugó egy vizsgálat után ment el 2 részletben a kiirt napomon. Túl hordtam 5 napot.

Könnyű szülést :)

2014. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem josló! :) ha meg indul azt tudni fogod, belső ösztön megsúgja! :) nekem enyhe görcs volt reggel 6kor (előző nap ment el a nyákdugóm), tudtam h ez már az időt nem néztem.. eentem az sztkba egy nst.re 8orára megvizsgáltak mondták h készüljek mert bármikor elfolyhat a magzatvíz. Haza buszoztam szoltam apának és 12ben elindultunk 4-5 percesekkel a kórházba. 17:40kor megszülettünk :)

Sok sikert és gyors szülést kivánok! :)

2014. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!