Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes ikerterhes vagyok....

18 hetes ikerterhes vagyok. Ma pisilés után a wc papíron hajszálvékony vércsík. Honnan jöhet?

Figyelt kérdés

Ma egész nap éreztem a hasam, fájdogál. Olyan, mintha meg akarna jönni, vagy hasmenés érzés egyszerre.

A babákat érzem mocorogni. Szedem a magnéziumot, fekszem.

A vércsík olyan volt, mint mikor erősebben orrot fújsz és a váladékban találsz vért.


Volt valaki hasonló cipőben? Köszi


2014. szept. 2. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet egyszerűen az érzékeny nyálkahártyától is, de azért érdemes beszélni az orvossal, hogy ő mit javasol. Lehet, hogy emelni kell a magnézium adagot is. Hívd fel a dokit, megmondja, van-e teendő.
2014. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Én mennék azonnal orvoshoz. Bármi lehet akár tágulásos vérzés is.
2014. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az imént hívtam a dokim. Azt mondta pihenjek, szedjek magnézium készítményt. Ha görcsölni kezdenék, vagy vérezni, akkor kórház. Addig meg nyugodjak meg.
2014. szept. 2. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy babával pecsételtem pár napi barnázás után a 11. héten. Rohantam az orvoshoz; élénkpiros vér volt; nagyon megijedtem, olyan volt a wc papír is... Néztek egy UH-t, minden rendben volt; feküdnöm kellett 4 vérzésmentes napot; és akkor írtak ki állományba is. Az óta vissza sem engednek. A fekvés jót tett; semmi nem volt onnantól :-) De én szigorúan feküdtem..... Én ezt tenném! Négy napig fekvés. Biztosan nem lesz semmi baj :-) Békés babavárást :-)
2014. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Szintén így jártam a 17. hétben. Kisebb alvadt vér darabot fedeztem fel, majd azonnal futás a dokihoz, hogy mi van a kicsimmel. Befektettek 3 napos kórházi megfigyelésre egy uh vizsgálat után, ami persze semmi rosszat nem mutatott. Benn a kórházban mindenféle vizsgálatot elvégeztek, hogy vajon mitől lehetett ez, honnan folyt a vér. Sokféle vizsgálatot csináltak, tüzetesen átnéztek, a lepény nem vállt le, zárt volt a méhszájam stb.... Nem tudják az okát miért is fordulhatott ez elő. Sok magnéziumot kell szednem és nem szabad idegeskednem. Mindez 3 hete történt és azóta is előfordult párszor. A baba viszont jól van és óriási bokszmérkőzéseket szokott rendezni, legfőképp éjszaka :)

Azt mondom, hogy menj el a dokihoz, nézesd meg, mert egy ikerterhesség nem játék egyikőtöknek sem.

Persze nem vagyok doki és csak a saját tapasztalatom tudom leírni.

2014. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-nek :)


Azóta sem volt semmiféle panaszom. Arra gondolok, hogy előtte való nap egy kicsit túlvállaltam magam és nyálkahártyás vércsík volt. Pihentem szigorúan 3 napot. Azóta ok. A babák mocorognak, bár kicsit lustik most, de biztos az időjárás. Én meg ingerültebb vagyok.

2014. szept. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!