Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismaa20 hetes vagyok napok...

Leendő anyuka kérdése:

Kismaa20 hetes vagyok napok ota szinte egyátalán nem érzem ha érzem is nagyon gyengén eddig erösebben éreztem hátsófali az elhelyezkedése?

Figyelt kérdés
Akinek hátsófali volt annak is lustika a babája? Igy fog maradni? Esetleg lehetséges hogy a frontot már jópárnappal ezelőtt megérzi?
2014. szept. 2. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok és nekem is nagyon belustult, csak néha érzem és akkor is gyengén. Szerintem az időjárás miatt van.
2014. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elötte mennyire érezted?
2014. szept. 2. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém hátsófali. A 20. héten még csak kis kaparászást éreztem, nem is minden nap. És csak bőven ezután kezdtem határozottaban érezni. Most vagyok 32 hetes és nem érzek nagy rúgásokat, inkább itt-ott kinyomja magát, fészkelődik. Amikor ilyen borús, hideg az idő, akkor meg még kevesebbet érzem, mert ilyenkor elvonul, inkább napsugaras időben aktívabb. Rámijesztettek a rendelőben váűrakozó kismamák, hogy jajj, biztos a magzatvíz kevés, de nem. A babával is minden rendben, pont akkora amekorrának lennie kell, a magzatvíz is normális. (egyébként a hasam is kicsi, 5-6 hónaposnak tippelnek legtöbben, gondolom ennek is köze van ahhoz, hogy hátsó fali)
2014. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet túlzásba viszem de valamikor érzem a kezemmel is hogy myomja magát vagy.rug annYira nem tom be azonosítani inkább mint inkább valami lufi vagy buborék kiduranna ijen érzésem van
2014. szept. 2. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Változó, de volt olyan nap, amikor nagyon be volt pörögve és elég sokat éreztem, van amikor meg lusta és csak egyszer-kétszer érzem. Én igyekszem nem aggódni.

2014. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nálam is van ijen de inkább több a lusta nap mondjuk az elöbb kettő akorát rugot h a gyomrom is megérezte :)
2014. szept. 2. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!