Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már látni fogja a babát?...

Már látni fogja a babát? Egyáltalán már ott lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Pénteken voltam uh-n. Ott a doki azt mondta hogy 5 mm-es felritkulás található. Petezsák üres.

Azon a héten hétfőn csináltam egy tesztet akkor kis idő múlva halvány csík jelent meg. Ma ismét csináltam eggyet egyből kijött két erős csík. Pénteken ugye még nem látott semmit. Szóval ha most egyből erős csík van akkor ott van már a baba vagy biztosan lessz baba? 2 hét múlva megyek kontrollra.


[link]


[link]


Az első a múlt heti a második a mai.


Szóval akkor biztos hogy ott van a baba és már látni fogja?


2014. szept. 2. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen!
2014. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje késik?
2014. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mert mióta szültem nem rendszer van mikor kimarad. De a doki 5 mm-es felritkulást látott. De ha erősödött akkor biztos ott van már a baba igaz? Látni fogja 2 hét múlva?
2014. szept. 2. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hét múlva már van rá esély hogy lássa. A felritkulás arra utal hogy kb 4 hetes lehetsz tehát korai lenne még bármit is látni.
2014. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez szép pozi:)

Nekem 6 hetesen egy üres petezsákot látott.

8 hetesen meg már szívhangja volt.:)

Ha kb 4 hetes lehetsz várj 2-3 hetet. Inkább 3-at és akkor már tuti bizti, hogy még szívhang is lesz:)

Gratula a baby-hez:)

2014. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Reméllem már látni fog vmit 15. én.
2014. szept. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!