Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikoló buta tini vagyok,...

Pánikoló buta tini vagyok, segítség?

Figyelt kérdés

Óvszerrel mindig védekeztünk, ellenőriztem, nem szakadt ki sosem (összesen kb 8 alkalommal voltunk együtt).

Most azonban késik pár napja. Mindig van valami előjel, alhasi görcsök illetve mellfeszülés, de most semmi! Néha fáj az alhasam, de nem ott, ahol szokott, kicsit fentebb.

Sárgás-fehéres, néha átlátszó nyúlós folyásom van. Semmi más tünetem nincs. Egy tesztet csináltam, szerintem negatív lett, nem véltem felfedezni halvány 2. csíkot.

Szerintetek van okom terhességre gondolni? Nagyon félek.:(

17 L



2014. szept. 2. 18:26
1 2
 1/16 gabriell88 ***** válasza:
Ha nem szakadt ki az óvszer és nem élvezett beléd.Akkor nem valószínű.Mikor kell megjönnie?A folyásod csak azt jelzi, hogy volt peteérésed.Ha nem csíp vagy viszket, akkor nincs vele gond.
2014. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szerintem azért késik mert rá stresszeltél.

nyugodj meg, és megfog jönni!

2014. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy terhes. Ha tényleg mindig elejétől kezdve felhúztátok a gumit, és tényleg nem szakadt ki, akkor kizárt dolog. Rástresszeltél, ennyi a baj, nyugodj meg, kizárt, hogy terhes vagy.
2014. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Augusztus 26 és szeptember 7 között kell megjönnie, sosem volt pontos. Előző menstruációhoz képest vagy azon a napon, mint előtte hónapban, vagy akár rá 12 napra is jött már meg.


De annyira tartok tőle, hogy petting vagy ilyesmi során bekerült valami előváladék, vagy nem is tudom. Nem is a nemi szervem felett fáj, hanem inkább a köldököm felett és alatt, a gyomrom tájékán.


Egyszer sem láttam a vízzel megöltött óvszerből, hogy szivárogna a víz. Július közepén voltunk 20-22 körül utoljára együtt. 26-án megjött de azóta semmi...

2014. szept. 2. 19:04
 5/16 gabriell88 ***** válasza:
ne stresszelj nem vagy terhes.Ha rendesen szexeltek védekezés nélkül akkor is csak 20% esély van rá.Így csak max 0,01.de ha biztosra akarsz menni ha nem jön meg tesztelj egyet
2014. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És ha nem jön meg akkor sem, de nem terhesség, akkor mi lehet, valami betegség, fertőzés? Volt már valakinek ilyen? :/
2014. szept. 2. 20:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen egy stresszesebb hónapban volt, hogy kimaradt egy havim. Szóval nyugodj meg, ha nem szakadt óvszer és negatív a teszt, nincs baj, csak késik. Esetleg irass fogamzásgátlót, az biztosabb védelmet ad.
2014. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jelenleg nincs még szükség úgymond arra, hogy szedjek fog.gátlót, mert ez a volt barátommal történt, azóta szétmentünk nemrég.


Írták páran, hogy az x-epil teszt nem jó, mások dicsérték, nekem ez negatív volt, tehát nem tudom, jót mutatott-e vagy sem. Az is lehet, hogy nem jelzi ki a terhességet, nem?

2014. szept. 2. 21:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Pánikoló Tini!


Először is nyugodj meg! :) Másodszor is: üdvözöllek a felnőtt nők között! Én a helyedben elmennék a nőgyógyászatra, nem tudom, jártál-e már ott. Mondd el, mi van, mennyire rendszertelen a ciklusod, hol tartasz most. Valószínűleg egy hüvelyi ultrahangot csinál, megnézi, mi újság a méhedben, fejlődik-e benne valaki, s mi az oka annak, hogy ennyire rendszertelen a ciklus. Lehet, csináltat még pár vizsgálatot. Ez azért is jó lenne, mert ha még nincs bejáratva neked a nőgyógyászhoz járás, és mondjuk tartasz tőle, ahogy én is tartottam sokáig, egy ilyen látogatás leveszi ám az emberről a stresszt, a szorongást, és legközelebb, ha kell, könnyedén mész majd oda. Merthogy egy nőnek ez egy fontos hely, rákszűrésre évente járunk, ez a minimum, és probléma vagy várandósság esetén meg jóval gyakrabban. Én eddig csak rákszűrésre jártam, mindig utáltam, most meg babit várok, ezért gyakran megyek, és igazából csak most szoktam hozzá, hogy engem onnen lentről valaki vizsgálgat... Most már könnyen bejelentkezem, nem kínos a váróban ülni, és nem olyan kínos levetkőzni sem... Nagyon ajánlom, hogy menj el nőgyógyászhoz. HPV oltásról is kérdezd meg, és döntsd el, hogy kéred-e. Kérdezd meg fogamzásgátlásról is, hogy neked személy szerint milyen módszert ajánlana, ha majd megint lesz barátod.


Szóval nem kell pánikolni, a felnőtt kor küszöbén felnőtt ügyeket kell megtanulni kezelni, ennyi az egész. Majd szépen felnősz hozzájuk, ha el nem menekülsz előlük.


Hajrá, az élet szép! :)

2014. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, voltam már nőgyógyásznál korábban, de ennél az esetnél még nem. De a szüleimnek szólni kellene, hogy nincs valami rendben, egész pontosan hogy semmi jele a menzesznek... de nem merek.
2014. szept. 3. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!