Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valamilyen étel, amit...

Volt valamilyen étel, amit nagyon kívántatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap munka után áfonyáért rohangáltam a feleségemnek, a 6. zöldségesnél sikerült csak vennem.
2014. szept. 3. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam kívánós egészen mostanáig (25.hét):)

Most viszont élek-halok a túrós és a lekváros péksütikért:D Eddig soha-soha nem vettem,nem is szerettem az édes péksütiket:)

2014. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
narancs, gomba mindegy volt milyen csak gomba legyen, meg a pritaminpaprika:):)
2014. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire rendben van, tényleg van ilyen azért terhesen, de hidd el sokan rájátszanak. Úgy értem, hogy én is inkább pékárut ettem az elején, pedig addig nem annyira volt rám jellemző. Viszont mikor terhességi cukros lettem rájöttem, hogy ez a nassolás amiket a terhesek sokan csinálnak inkább legális zabálás. Hidd el neked is biztos van, hogy úgy megennél egy pizzát vagy sütit vagy chipset vagy akármit nem? Na terhesen is részben szeritnem erről van szó, csak jobban hangzik és cukibb hogy nagy pocakkal áll elő valaki ilyen óhaj sóhajjal. Nem azt mondom, hogy ne vegyél neki, pláne gyümölcsöt, de azért figyeljetek oda, mert hidd el sokan jól elhíznak végül és utána meg síránkoznak, hogy hogyan fogyjanak le. Amúgy jó étvágyat az áfonyához, finom is ám az! :)
2014. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
November végén Elkezdtem kibírhatatlanul kívánni a dinnyét! 😃 Na nálunk is volt szaladgálás hogy hol tudnánk venni, míg nem sikerült addig dinnyés üdítőt/gyümölcsölevet ittam. De az nem esett olyan jól.
2014. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kocsonyaaa!! :D
2014. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszibarack! Az utolsó 3 hónapban kb. csak azon éltem. Emellett a lekváros fánk, és a gyorséttermi, szar, vizezett cola volt a kedvencem. (Sima colát nem kívántam.)
2014. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Margit84 ***** válasza:
100%
Az elején nagyon szarul voltam, non stop émelygés volt, örültem, ha valamit meg tudtam enni. Kb. két naponta változott. Úgyhogy a férjemre sokszor maradt szegényre olyan kaja amit annyira nem is szeret, de ha ránéztem már attól rosszul voltam... Nekem azt tudom, hogy egy főtt csöves kukoricáért bármit megtudtam volna tenni... de nem lehetett még kapni.... mire jött a szezon addigra meg már nem kellett :D ez ilyen... valakinél jobb, valakinél rosszabb...
2014. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kinder bueno, és egyéb mogyorós csokik, mogyorós nápolyi és hasonlók. Megvesztem értük :-)
2014. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elején húslevest ettem volna folyamatosan, a legvégén viszont igazi házi finom meleg lekváros buktát. A buktát kihagytam, hogy ne hízzak, a húslevest viszont ettem rendesen :-)
2014. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali kettőkör azonnal mazsolát akartam! (Sem előtte, sem azóta nem szerettem/szeretem) Akkor felforgattam érte a kamrát, és szerencsére volt. :) Aztán egyszer a köménymag ízét kívántam meg hasonlóan (ezt szerencsére nappal). Sütnöm kellett sós, ropogós, köményes sütit. Ettem belőle 3 db-ot, és le is volt tudva a dolog. Azóta nem volt egyéb, de akkor perpill ezekért verekedni is tudtam volna. :)És semmi legális zabálhatnék nem volt a dologban. Nem a mennyiség volt a lényeg, csakis az ízek.
2014. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!