Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ez szokásos tünet?...

Kismamik! Ez szokásos tünet? Ha elmegyek dokihoz, vajon már többet láthat/ szívhang lehet már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Utolsó mensi alapján 7hetes és 1 napos várandós vagyok,de múlt hét kedden a doki még csak 8mm-es petezsákot látott. Egészen eddig is voltak tüneteim,hányás,émelygés,mellfeszülés,hasszurka,ezt tudom is hogy hozzá tartozik a várandòssághoz.Viszont tegnaptól nagyon erős alhasi görcseim vannak,nem vérzek,nem barnázok,de ez ijesztő. Ti tapasztaltatok ilyet? Érdemes lehet dokihoz menni? Rendesen csak 2 hét múlva kellene visszamennem. Mit láthat most, esetleg a szìvhangot meg tudja állapìtani már? Első baba lesz. Köszönöm szépen előre a válaszokat!

2014. szept. 3. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem meg fog jönni érzésem volt pár napig, de nem mondanám erős görcsnek, pont olyan mint amikor meg fog jönni, de nem jött.

Ilyenkor még bármi lehet te is tudod, de lehet hogy a méhed tágul. Ha valami furát érzel inkább menj dokihoz, de hogy nem barnázol vérzel az jó jel.

Szívhang már nem emlékszem, de szerintem 8 hetes már volt nálunk. Én is korán mentem, nem volt szívhang és rá egy hétre már igen.

2014. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már valszeg lesz szívhang. Menj csak el, ne idegeskedj még két hétig!
2014. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az erős görcs az nem hangzik túl jól, szerintem mindenképpen menj orvoshoz. Lehet, hogy csak tényleg a méhed tágul, de azért az nem görcsként érzékelhető, főleg nem nagyon erős. Szívhangot már elvben lát a doki 6 hetesen, de lehet később fogant.
2014. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet, h minden ok, de az is lehet, hogy gond van... szetintem ne várj, vele és menj vissza az orvoshoz, illetve vigyázz magadra, ne erőltesd meg magad !
2014. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, úgy döntöttem elmegyek az orvoshoz, írok majd hogy mi volt.
2014. szept. 3. 13:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!voltam orvosnál,nem volt hajlandó uh-t csinálni, azt mondta hogy a 7hetes terhessèg "az még semmi,kár pazarolni rá az ultrahangot" ,ha rosszabb lesz hívjak mentőt. :( Sztk-s doki,hát nem mondom, nem nyugodtam meg.
2014. szept. 3. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam, 7-8 hetesnek 'tippelt' az orvos, kb 5 percet szánt rám. azt írták a papíromra, hogy 'kb 15 mm, élénk szívmũködés' ... hüvelyi ultraganggal vizsgált. Tehát szívhangnak lenni kell szerintem, bár nem értek hozzá.
2014. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Hogy vagy? Enyhültek a görcsök? Remélem minden oké veled!
2014. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 7 hetes. 4 hetesen éreztem 2 napig erős görcsöket, de elmúlt. 5+5-nél már volt szívhang. Fiatalabb terhesnek tippellek, vagy nem olyan jó a doki gépe talán.
2014. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kiderült hogy erős vas-és magnéziumhiányom van, ezen kívül a görcsök miatt veszélyeztetett terhesnek írt a doki,pihennem kell. A picurka amúgy rendben van,tökéletes szìvhangja van:-)
2014. szept. 16. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!