Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség igen eleven...

Második terhesség igen eleven első gyerkőc mellett?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok most, a nagyobbik 2 eves. Egy nagyon mozgékony, eleven gyermek, akivel eddig is rengeteget kellett menni, mert egesz nap itthon nem birta ki ordítás, hiszti nelkul. Eddig ez nem is volt gond, én is szeretek sétálni, szivesen vittem. Viszont most áá terhesség vege felé nagyon nehezen bírom a tempóját, biciklivel mar el sem merek vele indulni, mert nem érem utol a pocakommal. Boorzaszto stressz lett minden kimozdulas vele, mert azert út közben is adódnak konfliktus helyzetek, ami fizikailag nehéz. Ti hogyan oldottatok meg ezt a pár hetet a végén? Marmint akinek nagy mozgasigenyu elsőszülöttje volt? Apa csak 6 utan er haza, addig egyedül vagyok vele.
2014. szept. 3. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

hát néha nehezen :) de nekem ketten voltak ráadásul, 6 kg lett a hízásom vége mind nekik köszönhetően :)


próbáltam tempót tartani velük, mindig mondogattam magamnak h fitt vagyok, bírom :))

2014. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja és szülés napján mikor már 6 nappal túlhordtam a babát este hatig játszóztunk, pár óra múlva meg már a szülőszobán voltam :DD


lehet hogy ennek köszönhető az is hogy iszonyat gyorsan tágultam, nem is nagyon fájt ....uh én ezt is a sok mozgásnak, fittségnek tudom be

2014. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahogy bírtam, a szülés előtti nap tavaly a strandon rohangáltam a nagyobbik után, de amúgy is az egész terhesség alatt. Én is csak 9 kilót híztam, és nagyon könnyen szültem a picit. Én valahogy a 2. trimeszter elején bírtam nehezebben, aztán jobb lett.
2014. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!