Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás kismamák hogy birjátok?

Allergiás kismamák hogy birjátok?

Figyelt kérdés
Utolsó hónapban vagyok és most tetőzik a parlagfű. Ca-ot szedek, de semmi hatást nem érzek. Nagyon kellemetlen ez a folyamatos tüsszögés, ráadásul vizelet cseppenésekkel is kell küzdenem ilyenkor. Meg kell állnom és igyekezni össze szorítani a gát záróizmaim, nem könnyű. Kicsit izgulok ha szüléskor is még magas lesz a koncentráció, milyen lesz így szülni. 36 hkm

2014. szept. 6. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem meg messze a vege de kb 3hete nem kapok levegot az orromon. Ejszaka felorankent fent vagyok,nekem asztma is tarsul az allergia melle,ugyhogy en nem tusszogok hanem fulladok,nehezen veszem a levegot.. nem szeressem ezt az idot :(

24hkm

2014. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Allergodil orrsphrayvel es calciumnal.
2014. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kalciumot nem szedek, a korábbi allergiaszezonokban kiderült, hogy semmi értelme. Viszont a dokim engedélyezte a Rhinospray Plus-t, na azzal elvagyok, bár van, amikor az sem használ. Aludni többnyire tudok. Kérdezzetek rá a dokitoktól, a 12. hét után lehe használni. A kisfiammal is használtam, minden rendben volt. 20 hkm
2014. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Nasya-t. GYögynövényes, nincs benne káros szer. Ez egy olajszerű orrspray, ami bevonatot képez a nyálkahártyádon és ezzel meggátolja, hogy a pollen irritálja. Előtte persze jól ki kell mosni az orrot, hogy szép tiszta nyálkahártyát vonjon be.

Nekem nem terhesen is annó bevált (nem akartam gyógyszert zedni), most terhesen is ezt próbáltam.

2014. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!